Şener: Başkanın sözü tartışılmaz

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Başkanlığa ilk geldiği günlerde haber61'e  "Başkanın sözü tartışılmaz" diyerek, Trabzonspor Başkanının ağzından çıkanın sözü kimsenin tartışamayacağı şeklinde bir mesaj vermişti..Yattara için Katar'ın Al Sadd Kulübü 10 mily

Spor 24.09.2008, 17:11 22.08.2020, 12:51
Şener: Başkanın sözü tartışılmaz

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Başkanlığa ilk geldiği günlerde haber61'e  "Başkanın sözü tartışılmaz" diyerek, Trabzonspor Başkanının ağzından çıkanın sözü kimsenin tartışamayacağı şeklinde bir mesaj vermişti..

Yattara için Katar'ın Al Sadd Kulübü 10 milyon avaro teklif ettiğinde başkan Şener ''değil 10 milyon avro 20 milyon avro verseler Yattara biryere gidemez demişti"

Şener'e sözünü hatırlattık:

Zorlu Grand Otel çıkışında haber61.net'e kısa bir açıklama yapan başkan Şener, Yattara konusunda hayli sıkıntı içinde olduklarını kaydetti.

Daha önce Trabzonspor'da başkanın sözü tartışılmaz sözünü hatırlattığımız Başkan Şener, “Başkanın sözünü yine yeniliyorum, kimseye tartıştırmam. Ama herkes de şunu bilmeli, hiçbir futbolcu Trabzonspordan büyük değildir, buna Yattara'da dahil” dedi.

Başkan Şener, Trabzonspor gibi çok büyük bir kulübün başkanıyım, burası çocuk yuvası değil, biz de çocuk yuvası yönetmiyoruz” dedi.

Öte yandan Trabzonspor yönetimi ile Katar kulübü menajerleri ile Yattara konusunda görüşmeler de sürüyor.

Yorumlar (21)
melihkuzey 12 yıl önce
büyük başkan yattarayı gönder mehmet topuzu al bize. böylesi çok yerinde bir karar olur. kafa olarak bitmiş bir futbolcunun bu takıma katkısı olmaz. şota hollandaya giderken aynı sıkıntıyı yaşamıştık. yattara geldi şotayı unutturdu. şimdi mehmet topuz gelir yattarayı unutturur. 12 milyon avroya ver gitsin böylesi daha hayırlı...
haber hakkı 12 yıl önce
neymiş bu söz. satır aralarında yazıyor. Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan büyük değildir buna Yattarada dahil. Söz doğru değil bence. niçinmi ? Futbolcu büyük değilse kulüp büyüktür. O zaman sormazlarmı adama Büyük kulüp küçük futbolcuya neden elinde tutamıyor ??? saygılar efendin.
mesutkubal 12 yıl önce
yattara ya küçük futbolcu mu demiş başkan?

bence bidaha oku...yattara büyük futbolcu,ts de büyük bi kulüp.büyüklüğün dereceleri var,başkan kulüpten daha büyük bi futbolcu olamaz demiş ama anlamamışsın.
siyami 12 yıl önce
Ya arkadaşlar para tabiki bir futbolcu için önemli olacak. Ama bir takım için paradan daha önemli olan şey şampiyonluk.. Şampiyon olmak istiyorsan basacaksın parayı elindede Yattaran varsa kaçırmayacaksın. Fatih gitti Gökdeniz gitti sonra büyüklüğün tartışılmaya başladı. En büyük bizsek 3 büyük yok tek büyük varsa. Katar'a futbolcumu kaçırılır. Mehmet Topuz önce Kayseri'yi kurtarsın sonra bize gelsin. Gökhan'ı gördük. Neyse satılmasın sata sata artık UEFA'ya bile gidemiyoruz. En önemli oyuncusunu satan takım Büyük Takım olamaz. Katar'ın verdiği para Yattara nın gerçek değeri bizde 3 kuruşa oynadı yıllarca. Ve 3 Yıllık sözleşme imzaladı bu adam yalan söylemiyor bizi gerçekten seviyor. Gitsede kalsada bizde onu seviyoruz.
yavuzalkan 12 yıl önce
aynı hatayı aurelloda yaptık küçük hesap büyük hesap derken gitti milyon dolarlar yerinide hala dolduramadık bırakın bu hesapları yataranın gitmesi bakın bize ne kayıp ettirir sokaktaki çocuklar sırf yattaradan sebep bu takımı tutuyor yarın maçlarda gol sorunumuz başlayacak sağ kanatta bize serkan tayfun sunulacak bize kombine satıldı acaba yattara satılacak denseydi on yedi bin konbine satılırmıydı başkanım lütfen akılla hareket edin fervi hareket etmeyin trabzonspor çok büyük kulüptür demekle olmuyor 25 senedir tık yok buna nedemeli büyük kulüp demekle olmuyor eğer büyükseniz adama verin parasını gösterin büyüklüğünüzü adam parasını gününde kaç sefer aldı öğle bağıra bağıra naralar atıla atıla 25 yıldır uyutuluyoruz
fakulte 12 yıl önce
trabzonu şampıyon yapmadan gıtmem... para benım ıcın onemlı deıl... trabzonda mutluyum burası benım vatanım... eeeee şimdi ne oldu...
muhendis 12 yıl önce
mademki başkanın sözü tartışılmıyormuş o zaman başkan kendi verdiği sözü çiğneyip yattarıyı satmasın.kendi sözlerinide tartışmaya açmasın.ayrıca unutulmamalıdırki yattaraya yıllarca sırf trabzon doğumlu olmadığ için,trabzonlu olupda takıma bir katkı sağlamayanlara verilen paranın dörtte biri verilmiştir.
cekaTS 12 yıl önce
Yazık san yattara bız senı ızlemeye olımpıyata gıdelım kandıl gecesı sen paraya sat.Ayıp ya bu yaptıgın sana bu kadar sevgı veren bır sehre

yaptıgına bak TERBIYESIZ gıt defol YAVUZ SELIM stadındakı gencler senın o formanı yuregıyle tasıyacaktır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@