banner556

Semih Hekimoğlu: “Hedefimiz doğrultusunda adım adım ilerliyoruz”

Hekimoğlu Trabzon Futbol şube sorumlusu Semih Hekimoğlu açıklamalarda bulundu.

Spor 04.09.2020, 16:18 04.09.2020, 16:23
Semih Hekimoğlu: “Hedefimiz doğrultusunda adım adım ilerliyoruz”

Hekimoğlu Trabzon Futbol şube sorumlusu Semih Hekimoğlu açıklamalarda bulunduHekimoğlu Trabzon FK, futbol Şube Sorumlusu Semih Hekimoğlu, hem kampın hem de takımın genel durumu hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Geçen sezonu 3’üncü bitirip Play-Off oynadıklarını fakat talihsiz bir şekilde elendiklerini söyleyen Semih Hekimoğlu, “Bu sezon daha iddialı bir takım kuruyoruz. İnşallah Play-Off’a kalmadan direk TFF 1.Lig’e çıkmayı planlıyoruz” dedi.

Geçen sezondan 8-9 oyuncunun takımda kaldığını da söyleyen Hekimoğlu, “Bunun üzerine herkesin bildiği gibi kaliteli oyuncuları transfer ettik. Umarım hedeflerimize ulaşacağız. Şuanda takımımız 20 kişi. 2 tane kenar ve 1 tane de santrafor alarak transferi kapacağız. Hedefimiz doğrultusunda adım adım ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

Gruplar ve fikstürü de değerlendiren Hekimoğlu şu ifadeleri kullandı: “Gruplar ilk açıklandığında serzenişim olmuştu. Daha sonrasında baktığımızda bir çok yatırım yapan, kadro olarak kaliteli olan ve şehir takımlarından olan zor diyebileceğim bir gruptayız. Grubun bu şekilde olması bizi hiçbir şekilde rehavete sürüklemeden motive şeklinde tutacaktır” 

Takımın kampını da değerlendiren Hekimoğlu, “Öncelikle Trabzon etabı, ardından Erzurum kampı ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürmekteyiz. Takımımız gayet istekli ve arzulu şekilde yoğun bir tempoda devam ediyor. Burada 10 tane transfer olmasına rağmen, iyi bir aile ortamı oldu. Bu sevindirici. 22 gündür yoğun çalışıyoruz. Sporcuların yorgun olmasına yol açıyor. Erzincanspor maçında kalitemizi gördük. Alınan sonuç ise önemli değil. Bu takım daha iyi olacak” dedi.

Semih Hekimoğlu: “Hedefimiz doğrultusunda adım adım ilerliyoruz”


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@