"Selçuk'u riske atamazdık"

Gençlerbirliği karşılaşması öncesinde kadroda yer alan ancak ısınmalar sırasında belinde ağrı meydana gelen Selçuk riske edilmedi. Beşiktaş karşılaşmasında aynı sorun nedeniyle oyundan alınan Trabzonsporlu futbolcu bel kaslarında spazm meydana gelirken te

Spor 15.11.2008, 08:50
Gençlerbirliği karşılaşması öncesinde kadroda yer alan ancak ısınmalar sırasında belinde ağrı meydana gelen Selçuk riske edilmedi.

Beşiktaş karşılaşmasında aynı sorun nedeniyle oyundan alınan Trabzonsporlu futbolcu bel kaslarında spazm meydana gelirken tedavisine hemen başlandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
builder 13 yıl önce
işimize ne kadar yarayan adam var hepsi sakatlanabiliyor ama hüseyine hiç bişe olmuyo..insan 1-2 maç sakatlanır be kardeşim..bak ibb maçında cezalıydı oynamadı 4 tane attık..bizim artık ceyhunu hüseyinin yerine hazırlamamız gerekiyor..adam hüseyinden daha iyi hiç değilse ileriye pas atabiliyor...bu arada selçuk çabuk iyileş sen bize çok lazımsın..
hayaxi 13 yıl önce
bu yıl takımın en iyisi zidan(hüseyin) ile atom karınca serkan. allah onları sakatlıktan cezadan korusun. takıma destek olalım. başka trabzonspor yok...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@