7m


7m

hyundai

Selçuk yeniden doğdu

Trabzonspor'un başarılı orta saha oyuncusu Selçuk İnan, teknik direktör Ersun Yanal ile adeta yeniden doğdu. 2 haftadır rakip kaleleri boş geçmeyen başarılı oyuncu, Ersun Yanal ile çalışmanın kendisi için bir şans olduğunu söyledi. Futbol hayatına Çanakka

Spor 31.08.2008, 14:21
Selçuk yeniden doğdu
Trabzonspor'un başarılı orta saha oyuncusu Selçuk İnan, teknik direktör Ersun Yanal ile adeta yeniden doğdu. 2 haftadır rakip kaleleri boş geçmeyen başarılı oyuncu, Ersun Yanal ile çalışmanın kendisi için bir şans olduğunu söyledi.

Futbol hayatına Çanakkale Dardanelspor'da başlayan genç oyuncu, teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği üzerine 2006 yılında Vestel Manisaspor'a transfer oldu. Yanal, yönetimindeki Vestel Manisaspor'da büyük bir başarı yakalayan genç oyuncu, takımın ilk yarıda liderliğe ulaşmasında büyük pay sahibi olmuştu. Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'dan ayrılmasından sonra Trabzonspor'da göreve başladı. Deneyimli teknik adam Çanakkale Dardanelspor'da keşfettiği oyuncusunu unutmadı ve Trabzonspor'a transfer olmasında büyük pay sahibi oldu. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ında peşinde olduğu genç oyuncu, teknik direktör Ersun Yanal'ında etkisiyle Trabzonspor'u tercih etti. Ersun Yanal ile adeta yeniden doğan başarılı oyuncu, 2 haftadır rakip kaleleri boş geçmiyor. Yanal ile kendini bulan Selçuk İnan, A Milli Takımı'nda vazgeçilmez oyuncuları arasında yer almak için mücadele ediyor.

Trabzonspor'un bu sezon elde ettiği 6 puanda büyük payı bulanan Selçuk İnan, teknik direktör Ersun Yanal ile çalışmasının kendisi için bir şans olduğunu söyledi. Ersun Yanal'ın futbolunun gelişmesinde ve bugünlere gelmesinde büyük emeği bulunduğunu belirten genç oyuncu, "Ersun hoca ile daha da gelişeceğime inanıyorum ve bununda semeresini almaya başladığımı düşünüyorum. Hocamın bana güvendiğini biliyorum. Verdiği görevi sahada en iyi şekilde yerine getirmek için mücadele etmeye devam edeceğim. Kendine güveniyorum. Başarılı olmak için daha çok çalışacağım" diye konuştu.

Takımda herkesin görevini en iyi şekilde yaptığını belirten Selçuk İnan, "Aramızda çok güzel bir diyalog var. Eksiklerimiz olsa da bunu gidermek için çok çalışıyoruz. Çok iyi bir ekibiz ve neyi istediğimizi biliyoruz. Bunun içinde tüm takım olarak elimizden geleni yapıyoruz. Taraftarımız bizi desteklemeye devam etsin ve güvensinler" dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@