banner539

banner526

banner533

banner513

Selçuk İnan'a özel görevler

Teknik direktör Ersun Yanal'ın Antalyaspor müsabakasındaki kilit oyuncularından birinin Selçuk İnan olması bekleniyor... Orta alanda Hüseyin ile birlikte görev yapan deneyimli futbolcudan oyuna daha fazla dahil olmasını isteyen Bordo-Mavililer'in hocasını

Spor 27.02.2009, 08:19
Selçuk İnan'a özel görevler

Teknik direktör Ersun Yanal'ın Antalyaspor müsabakasındaki kilit oyuncularından birinin Selçuk İnan olması bekleniyor... Orta alanda Hüseyin ile birlikte görev yapan deneyimli futbolcudan oyuna daha fazla dahil olmasını isteyen Bordo-Mavililer'in hocasının, şut özelliğini de ligin başlarında olduğu gibi ön plana çıkarmasını istedi. Trabzonspor son haftalarda isabetli şut konusunda büyük sıkıntı yaşıyor.

Yorumlar (3)
osman çakır 12 yıl önce
tam lampard stili oynayan bir oyuncu selçuk oyun sıkıştığı anlarda oyunu çok iyi açabilen eğer forvetlerimiz becerikli olsaydı şu an ligin asist kralı olabilicek kapasitede bir oyuncu.yanlız taraftar tepkisinden dolayı şut atma cesaretini yitirmiş gibi geliyo son haftalarda takımda herkezde bi hata yapmıyım paniği var buda oyunu olumsuz etkiliyo.inşALLAH kısa sürede üzerlerindeki bu baskıyı atabilirler ve istedikleri oyunu sahaya ve sonuca yansıtırlar.futbol hatalar olduğu için güzel ve keyifli bir oyundur.hataları bazen gollede sonuçlanabilir bunlar çok normal olan şeylerdir.üzerlerindeki büyük baskıyı alıp desteğe çevirmekte bizlere düşmektedir.düşünsenize dünkü gs maçında sahadakinin ts olduğunu 3 3 de stadda çıt çıkmazdı herkez birini yuhlardı.
ipekdal 12 yıl önce
trabzonsporda insiyatif alabilecek 2 oyuncu var.yattara ve alanzinho.çünkü adamların çalım yeteneği var.koy bunları kanatlara.sadece bunlara topu versinler.onlar zaten son çizgiye kadar rahat rahat inerler..
yoco 12 yıl önce
61>07

Gelişmelerden Haberdar Olun

@