7m

uzungöl yayla otel

Sayitoğlu: Kontenjanımz Sınırlı

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bir yabancı oyuncu kontenjanlarının olduğunu, uygun olması halinde o doğrultuda transfer gerçekleştireceklerini söyledi.Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, Portekiz'in Porto Kulübü'ne verdikleri Milan Stepanov'un i

Spor 01.08.2007, 11:40
Sayitoğlu: Kontenjanımz Sınırlı

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bir yabancı oyuncu kontenjanlarının olduğunu, uygun olması halinde o doğrultuda transfer gerçekleştireceklerini söyledi.

Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, Portekiz'in Porto Kulübü'ne verdikleri Milan Stepanov'un işlemlerinin bugün bittiğini belirterek, ''Gerekli evrakları bugün gönderiyoruz. Dolayısıyla bir yabancı oyuncu kontenjanımız bugün açılıyor. Araştırmalar yapılıyor uygun olursa o doğrultuda transfer gerçekleştireceğiz'' dedi.

Takımdan ayrı olarak çalışan Tomas Jun ve Musampa'ya henüz talep gelmediğini ifade eden Sayitoğlu, bu nedenle şu an için tek yabancı alma haklarının bulunduğunu kaydetti.Sayitoğlu, bazı basın organlarında, Gürcü futbolcu Zaali Eliva ile ilgilendikleri yönündeki haberlerinin doğru olmadığını, bu futbolcunun gündemlerinde bulunmadığını söyledi.

Eliva ve menajerinin Türkiye'ye geldiğini ifade eden Sayitoğlu, ''Bu futbolcunun menajeri benim eski dostumdur. Sporcu da operasyon için Türkiye'ye geldi ve geçerken bana uğradılar. Herhangi bir transfer görüşmesi olmamıştır ve bu futbolcu gündemimizde yoktur'' diye konuştu.


Yorumlar (1)
USTAD 15 yıl önce
Sayin seyitoglu sizin birsey yapacaginiz yok bos bos konusmayin bari Trabzonsporu bu durumlara düsürmekten utanmiyorsaniz diyecek bir sey yok artik yaziklar olsun, FB,GS,BJK adam kiralasaydi bu kadar tahribat yaptiramazdi Trabzonspora, siz hizmet icin geldiniz görünüyor ama ortada hizmet denen birsey yok beterin beteri var derler ya iste o Albayrakla arkadaslari hakkinda söylenmis bir söz ne zaman düseceksiniz bu takimin yakasindan acaba,siz bu kafayla bu takimi rahatlikla ligden düsürürsünüz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@