Sayitoğlu ATV'de Özür Diledi

ATV'de canlı yayınlanan "Santra" programına telefonla bağlanan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sivasspor maçında yaşanan olaylarla ilgili olarak Türk spor kamuoyundan özür diledi.Trabzonspor aleyhine konuşma yapan Kazım Kanat'a çok kısa cümlelerle

Spor 14.08.2007, 01:17
Sayitoğlu ATV'de Özür Diledi

ATV'de canlı yayınlanan "Santra" programına telefonla bağlanan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sivasspor maçında yaşanan olaylarla ilgili olarak Türk spor kamuoyundan özür diledi.

Trabzonspor aleyhine konuşma yapan Kazım Kanat'a çok kısa cümlelerle eleştirilerde bulunmak isteyen fakat fazla konuşma hakkı tanınmayan Sayitoğlu yaşanan olaylarla ilgili olarak dilediği özür üzerine "Bu özür sizin şahsınızamı ait" sorusu üzerine "Hayır yönetim kurulumuzun düşüncesi Trabzon'da gerilim yüksek be biz bu gerilimi düşürmek için uğraşıyoruz" cevabını verdi.

haber61.net

Yorumlar (1)
turali 13 yıl önce
su haberin komikligine bakin ya fazla konusma hakki tanimamislar sn sayitogluna.santra programini sunanlar da kim oluyor ki? bu yönetimle daha biz coook eziliriz. mehmet ali yilmaz olacak di da bu olaylar böyle gelisecekti he peh. bu haber bu yönetimin bittiginin resmiyetidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@