"Şampiyonluğa kilitlendik"

ZİRVEDE TAMAMLAMAK İSTİYORUZ Trabzonspor'un başarılı oyuncularından Ceyhun Gülselam, ikinci yarıya iyi bir başlangıç yaparak sezonu zirvede tamamlamak istediklerini vurguladı. İYİ HAZIRLIK GEÇİRDİK Ceyhun, "Bizim için iyi bir hazırlık dönemi oldu. İkinci

Spor 13.01.2009, 10:37

ZİRVEDE TAMAMLAMAK İSTİYORUZ

 

Trabzonspor'un başarılı oyuncularından Ceyhun Gülselam, ikinci yarıya iyi bir başlangıç yaparak sezonu zirvede tamamlamak istediklerini vurguladı.

 

İYİ HAZIRLIK GEÇİRDİK

 

Ceyhun, "Bizim için iyi bir hazırlık dönemi oldu. İkinci yarı hazırlıklarını galibiyetle tamamladık. İkinci yarıda hedefimiz şampiyon olmak. Bende göstereceğim performansla sürekli olarak ilk 11'de oynamak istiyorum" diye konuştu.

 

VERİMLİ BİR KAMP GEÇİRDİK

Savunma oyuncumuz Giray Kaçar, verimli bir kamp sürecini geride bıraktıklarını söyledi.

ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİK

Camia olarak şampiyonluğa kilitlendiklerini vurgulayan Giray, "İyi bir hazırlık maçı oldu. Takım olarak eksiklerimizi giderme açısından verimli bir kamp dönemi geçirdik. İkinci yarıda hedefimiz ligi zirvede tamamlamak. Trabzonspor takımını hak ettiği yerlere taşımak istiyoruz" dedi.

 

Yorumlar (1)
alanyagencay 12 yıl önce
fode mansare Fransa'nın Toulouese takımında forma giyen Gineli Mansare ilaç olur ilaç ya kimse dilemiyormu taraftarin sesini yattara yaptıgı acıklamada arkadası mansere ılaç olur demiş doğruda demıs adam yattaranın 10 gomlek ustu bısey bi izleyin goreceksiniz adam muhtesem ya solu mansare sagı yattara ezer gecer kanatlar işleyınce gokhan unal da golu basar iş kantlarda artık ortada dırek gıtmek zor cunku rakipler acık oynamıyor bize karsi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@