Şampiyon BJK ya da Trabzon

Fenerbahçe ile ilgili olarak konuşan Eski Başkanlardan Ali Şen, yaşanan kötü gidişin nasıl durdurulacağı yönünde tespitlerde bulundu.Fenerbahçe'de alemciler ve şikecilerin temizlenmesi gerektiği görüşünü savunan Ali Şen Başkan Aziz Yıldırım'ı gerekeni yap

Şampiyon BJK ya da Trabzon

Fenerbahçe ile ilgili olarak konuşan Eski Başkanlardan Ali Şen, yaşanan kötü gidişin nasıl durdurulacağı yönünde tespitlerde bulundu.

Fenerbahçe'de alemciler ve şikecilerin temizlenmesi gerektiği görüşünü savunan Ali Şen Başkan Aziz Yıldırım'ı gerekeni yapamamakla suçlayarak "Başkan alemcileri kulağından çekip atmalı" dedi.

Yine bir Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşması öncesi konuşan Ali Şen Daum ve Rijkard'ı lakayıt olarak değerlendirirken Güneş ve Denizli'yi favori gösterdi.

Beşiktaş ile de yorum yapan Ali Şen" Beşiktaş Tabata'yı göndermeli" değerlendirmesini de yaptı.

İşte Bir Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşması öncesi konuşan Ali Şen'in açıklamalarından bir bölüm.

FAVORİM ÇEŞMELİ MUSTAFA YA DA ŞENOL GÜNEŞ

Altıncı hafta Beşiktaş felaketleri oynarken, Çeşmeli Mustafa'nın, bizim Alman'la Galatasaray'ın Hollandalı'sını geçeceği tahmininde bulunmuştum. Oldu da. Fakat Beşiktaş son iki maçta dört puan kaybetti. Fenerbahçe ve Galatasaray böyle yönetilmeye devam ederse önümüzdeki devre, Beşiktaş ve Trabzonspor öne çıkacak. Antrenörlere inanılmaz para veriyoruz, Daum da Rijkaard da son derece lakayıt. Fenerbahçe'nin savunması çok kötü, Bilica'nın nerede ne yapacağı belli değil. Bilica kontrollü olur, haddini bilirse faydalı olur, aksi halde bir takım bizi bir gün dörtlük, beşlik yapacak! İkinci yarının ilk haftalarına bakalım, Fenerbahçe ve Galatasaray'daki bu disiplinsizlik otorite boşluğu devam ederse Beşiktaş ya da Trabzonspor şampiyon olur.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler