7m

Çapkınoğlu

Şampiyon adayım Trabzonspor

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, maçta 2-0 geriye düştükten sonra oyunun kontrolünü ele aldıklarını dile getirirken, yakaladıkları pozisyonları da cömertçe harcadıklarını söyledi. Rakibin, taraftarlarının da desteğiyle ilk 20 dakikada iyi o

Spor 03.11.2008, 11:58
Şampiyon adayım Trabzonspor

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, maçta 2-0 geriye düştükten sonra oyunun kontrolünü ele aldıklarını dile getirirken, yakaladıkları pozisyonları da cömertçe harcadıklarını söyledi.

Rakibin, taraftarlarının da desteğiyle ilk 20 dakikada iyi oynayacağını, kendilerinin de bunu durdurmayı amaçladıklarını ifade eden Sağlam, "Ancak üstüste goller yiyerek yenik duruma düştük. 2-0'dan sonra oyunun kontrolünü elimize aldık, ancak bulduğumuz pozisyonları cömertçe harcadık" dedi.

Sağlam, ikinci yarıya başlarken daha iyi olmak zorunda olduklarını, ancak bunu başaramadıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Ancak bu dönem en fazla top kaybı yaptığımız bölüm olunca, istediğimiz sonuca gidemedik. Buna rağmen kontrolü elimize aldık. 2-1'den sonra gol atabilseydik, bu maçı koparır götürürdük. Kaybettik ama seyir zevki yüksek bir maç oldu. Bana göre güzel bir maç oldu."

"ŞAMPİYONLUK ADAYIM TRABZONSPOR"
Sağlam, bir soru üzerine şampiyonluk adayının Trabzonspor olduğunu açıkladı. Çok tepki almasına karşın Trabzonspor'un oyun mentalitesinin diğerlerinden daha farklı olduğunu gördüğünü dile getiren Sağlam, "Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile oynadık. Bizim pas yapmamızı en fazla Trabzonspor engelledi. Defansif anlamda da Trabzonspor'un iyi olduğuna inanıyorum. Şampiyonluk yarışında Trabzonspor'u daha şanslı görüyorum, ibre onlardan yana" diye konuştu.Yorumlar (3)
TS.li Metin 14 yıl önce
Nurallah hoca bu söylediklerini doğru kabul ediyoruz.. inşallah dediğin gibi olur.. ama bizi çok rahat yendiniz.. sizi çok sevindirdiğimiz için yapmış olmayasın bu açıklamayı..
casa 14 yıl önce
Nurullah Sağlam ve Rıza Calımbay şampiyonluk ibresinin Trabzonspor'dan yana olduğunu ifade ettiler.İkisinin ağzına sağlık inşallah düşünceleri Trabzonspor'un şampiyonluğuyle neticelenir ve tahminleri doğru çıkmış olur.
casa 14 yıl önce
G.Antepspor GS maçında en önemli oyuncuları kaleci Murat Şahin,Mehmet Polat,bu yıl adından çok bahsettireçek olan Murat Ceylan ve Beto'dan yoksun olarak çıkmıştır.Bu oyuncular TS maçında sahanın yıldızı idiler.GS maçında olmamalarını hesap etmek gereklidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@