Salih Kavrazlı neden oynatılmıyor? Açıklama geldi

Hekimoğlu Trabzon'da projelerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Kadir Kantekin medya merkezine açıklamalarda bulundu

Spor 22.02.2021, 14:55 22.02.2021, 15:04
Salih Kavrazlı neden oynatılmıyor? Açıklama geldi

Hekimoğlu Trabzon FK'da projelerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Kadir Kantekin, kulübün medya merkezine takımın durumu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Bu sezona şampiyonluk hedefi ile başladıklarını ifade eden Kantekin, “En büyük şanssızlığımız Manisa gibi bir takımla aynı gruba düşmek oldu. Manisa’nın iyi bir kadrosu var. Bütçe olarak da bizden üstünler  Hedefimiz şampiyonluktu. Ama Bazı aksilikler oldu. İstenilen sonuçları alamadık. Sonrasında teknik direktör değişiklikleri yaptık. İnşallah Bayram Toysal hocamızla beraber daha iyi bir yola gireceğiz. İyi sonuçlar alacağımızdan eminiz. Şanlıurfaspor maçıyla birlikte çıkışa geçeceğimizden eminiz” dedi.

Takımın genel olarak iyi gittiğini de söyleyen Kantekin, “Özellikle başkanımız Celil Hekimoğlu’nun bu takıma büyük emekleri var. Biz de yönetim olarak takımımıza tam destek veriyoruz. Her antrenmanlarına gidip onların yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Bu desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Play-Off’lardan başarılı sonuçlar alıp hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşarak 1.Lig’e çıkmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor’dan kadromuza katılan oyuncular hakkında da konuşan Kantekin şu ifadeleri kullandı: “Özellikle Trabzonspor’dan aldığımız oyuncularla ilgili çok sorular geliyor. Salih’i neden oynatmıyorsunuz diye. Salih 1.5 yıldır futbol oynamamış. Şuanda da bir sakatlığı var. Tam olarak hazır değil. Hazır olduğu zaman hocamız zaten ona şans verecektir. Salih iyi bir oyuncu. Biz de onu burada en iyi şekilde hazırlayıp oynatıp Trabzonspor’a güçlü göndermek istiyoruz. Bizim de amacımız bu”Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Salih 8 ay önce
Bu çocuk da düzen tutmayan eski bmc minübüsleri geçti
KALYONCU 8 ay önce
Sakat dediğiniz adam Milli Takıma çağrıldı, bu nasıl bir çelişki böyle
Hasan 8 ay önce
Kolay değil o badireleri atlatmak. Salih döner ama sabır işi. Bence yarışan değil de yetiştiren bir kulübe gitseydi daha faydalı olurdu.
HA_61 8 ay önce
Bir cacık olmaz bundan... Boşuna emek ve para harcanıyor
Ercan 8 ay önce
Beyler. Bu kafayı değiştirin artık sezon başı TS un tüm transferleri için de aynı şeyi söylüyordunuz. Şimdi Sustunuz. Keskin sirke küpüne zarar.
Cabir 8 ay önce
, bir şeyi anlatırken ya da analizini yaptırırken doğru düzgün yaptırın adam sakattı yoksa sakat mı milli takıma çağrıldı yani ben mutlu gökten umutluyum bir şeyler olacağını kanaatindeyim biraz daha sabır gösterilmeli Aşırı kilo düşme hastalığı kötü bir şeydir sonradan kendini toparladı ama tanıdığı da biraz süre çalıyor
Hh 8 ay önce
Futbolcu degil de ondan.. boş
Trabzonlu 8 ay önce
cok boşa zaman harcandı alper avcıya cok güvenildi başkan yanıldı bu kadar para harcanıp yanılma olmamalı osman hocayla puroblem mi yaşandı bunlar puro fosyenellik deyil acamilik ten kaynaklanıyor
Alaattin 7 ay önce
Hh rumuzlu yorumcuya sen futboldan ne kadar anlıyorsan salih te okadar futbolcu. Siz kendinizi ne sanıyorsunuz. Kimseyi beğenmiyorsunuz. O zaman gidin kendiniz oynayında gorelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@