7m

7m

hyundai

Şakar'da son dakika: 6 gözaltı

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar'ın silahlı saldırıya uğramasının ardından dün gece iki kişinin gözaltına alınmasının ardından az önce 4 kişi daha gözaltına alındı ve toplam gözaltı sayısı 6 oldu.Gözaltına alınanların arasında tetikçinin de olduğu iddia

Spor 27.01.2012, 17:43
Şakar'da son dakika: 6 gözaltı

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar'ın silahlı saldırıya uğramasının ardından dün gece iki kişinin gözaltına alınmasının ardından az önce 4 kişi daha gözaltına alındı ve toplam gözaltı sayısı 6 oldu.

Gözaltına alınanların arasında tetikçinin de olduğu iddia ediliyor.


Yorumlar (9)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Trabzon emniyetine teşekkür ederiz gerçekten güzel çalıştılar ve sanırım buldular o adiyi, Asbaşkanımıza sıkılan kurşun bize sıkılmıştır! Kimse Trabzon'u yıkamaz yıldıramaz, Anadolu'nun ve Türkiye'nin gururu EN BÜYÜĞÜ TRABZON'dur...
colak 10 yıl önce
çok bilmiş bazı haber61 okurları hemşerilerimiz bunu yapan trabzonlu olamaz diyordu BAKACAZ NERELİ
tanersu 10 yıl önce
adamın nereli olduğunun bir önemi yok ki..adam piyon ali-aziz çetesinin piyonu.bu kadar basit.ben bu piyonun ne diyeceğini de size diyeyim.trabzonu şikeye karıştırdıkları için vurdum diyecek. istanbul basını da bunu manşetlere taşıyacak.fenerliler de taraftarı, yöneticisiyle diyecek ki..bakın trabzonda bir şey yok deniliyor ama taraftarı bile ts yi şikeye karıştırdıkları için yöneticisini vuruyor.olay bu kadar basit.yıpratma kampanyasının bir ayağıda bu..
mustafa güneş 10 yıl önce
yahu durun bakalım bu adam niye vuruldu ticari mi hususi mi trabzonspor ile alakalı mi hemen karar verdiniz bir bekleyin bakalım
inadina ts 10 yıl önce
güzel trabzonumuzun ismi bu gibi serseriler yüzünden kursunlu gündemlerden düsmüyor,yeter artik bu son olsun,bu serserilerin,iyibir derse ihtiyaci var.
ali altun 10 yıl önce
Vurandan çok uzantısı olana bakmak gerekir..Vuran piyondur. Vezir ile Şahı bulmak gerekir..
yavuzselimpinarci 10 yıl önce
Arkadaşlar bu adam trabzonluda olabilir başka memelekettende olabilir. Ama hemen fenerbahcelilerle bağdaştırmak bence yanlış. Her yerde yanlış insanlar vardır. Bu olayı trabzonspor cephesine çekmeyin. Trabzonsporu bu işe karıştırmayın bence. Çünki bu işten trabzonspor zarar görür.
k.alemdar 10 yıl önce
arkadaslar bu kisi veya kisilerin yakalanmasi an meselesidir, simdiden biryerlere baglamak dogru degil, trabzonsporumuza zarar veriyor, sn sakarda böyle düsündügü icin alakasi yok diyor, kesin olmadan konusmak bize zarar verir, kesinlesirsede cok büyük bir koz olur, sukünetle takip edelim, sonra hep beraber yargilariz, lütfen.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@