7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Sahtekar Volkan'ın yalanı!

Trabzonspor - Fenerbahçe karşılaşması, sahaya atılan maddeler nedeniyle formasının yandığını iddia eden Volkan Demirel Fenerbahçe kulübünün resmi twiter sayfasında fotoğrafını paylaştı. Karşılaşma sırasında spor muhabirlerinin Demirel’e çekmiş olduğu foto

Spor 11.03.2014, 01:58
Sahtekar Volkan'ın yalanı!

Trabzonspor - Fenerbahçe karşılaşması, sahaya atılan maddeler nedeniyle formasının yandığını iddia eden Volkan Demirel Fenerbahçe kulübünün resmi twiter sayfasında fotoğrafını paylaştı. Karşılaşma sırasında spor muhabirlerinin Demirel’e çekmiş olduğu fotoğraf ile analiz yapan Haber61 spor servisi Volkan’ın yalan konuştuğunu ispatladı. Ayrıntı alttaki fotoğraflarda… 

1.20140311020153.gif

 


Yorumlar (8)
aziz tellioğlu 8 yıl önce
karaktersiz volkandan beklenen hareket
ozgur ata 8 yıl önce
su volkan denen yaratigi her gordugumde evrim teorisine biraz daha dikkat kesiliyorum
numan altuntaş 8 yıl önce
böyle taraftarlık olur mu? kime zarar verdiniz? bu kabasakalın dolduruşuna gelerek takıma büyük zararlar verdiniz? trabzon ve trabzonspor camiasını ne hale soktunuz! ellerine koz verdiniz. yazıklar olsun sizin gibi taraftarlara yazıklar... daha ne diyeyim!
Hakan Baba 8 yıl önce
Korcan'í fenere maç verdi diye yuhalayan holiganlar dünkü maçı fenere altın tepside hediye ettiler. Bunların hükmen malubiyete bir gram üzülmeyecekleri kesin. Çünkü onlar Trabzonspor'u değil kupayı düşünüyorlar. Kupa Trabzon'a gelirse kupayı Trabzonspor müzesine koymayıp bu holiganlara verin. " Alın kupanızı, düşün Trabzonspor'un yakasından" deyin.
Hakan Baba 8 yıl önce
Fenerbahçe'nin Trabzon'a taraftar getirmesine gerek yok. Trabzondaki holiganlar zaten fenere maçları kazandırıyorlar.
Tolgahan Tokkan 8 yıl önce
tek suclu haci recep' dir trabzonun hakkini verdirtmedi ama pkk boyun egmisdir yusuf misali
Tolgahan Tokkan 8 yıl önce
holigan dedikleriniz gercek taraftar grupu öyle mücalete etmek yani korkusuz cesur taraftar grupu degin
Tolgahan Tokkan 8 yıl önce
yorumcular trabzonsporlu holiganlari elestiriyorsunuz da fenerin holigani haci recepi neden elestirmiyorsunuz patato ve makkaroni isimi ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@