Şahin "TS şampiyon olacak"

A Milli Futbol Takım ve Borussia Dortmund´un yıldız oyuncusu Nuri Şahin, Dortmund Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı yararına düzenlenen imza saatinde hayranlarıyla bir araya geldi. TAM'ın katkılarıyla Dortmund Signal Iduna Park Stadyumu'nda düzenlenen imza sa

Spor 03.12.2008, 14:14
Şahin

A Milli Futbol Takım ve Borussia Dortmund´un yıldız oyuncusu Nuri Şahin, Dortmund Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı yararına düzenlenen imza saatinde hayranlarıyla bir araya geldi. TAM'ın katkılarıyla Dortmund Signal Iduna Park Stadyumu'nda düzenlenen imza saatinde Nuri Şahin yoğun ilgi gördü.

Muhtaç çocuklar yararına satılan Borussia Dortmund'un takvim ve toplarını imzalayan yıldız oyuncu, Türkiye'de futbol oynamayı düşünmediğini belirtti. Gönlünde yatan bir kulüp olmadığını belirten Nuri Şahin, "Ama Galatasaray'a karşı bir sempatim var. Bu benim küçük olduğum dönemde UEFA Kupası'nı kazanmasından geliyor. Şuanda ben Galatasaraylıyım Fenerliyim, Beşiktaşlıyım diye hiç bir şey yok. Ama bu sene kimi tutuyorsunuz derseniz. Ben bu sene Trabzonspor'un şampiyon olmasını istiyorum ama gönlümde yatan bir takım yok." diye konuştu.

Bir gazetecinin İspanya maçında oynamak ister misiniz? şeklindeki sorusunu Şahin, "Kim istemez." diye cevapladı. Türkiye'nin durumunu değerlendiren başarılı futbolcu, "İspanya maçından sonra belli olacak. İki maç çok önemli bu maçlardan da dört puanla çıkarsak yolumuzun açık olacağını düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Türkiye'ye gitmeyi düşünmediğini dile getiren Şahin, "Daha doğrusu kulubümden ayrılmayı düşünmüyorum. Son üç haftadır ilk onbirde oynuyorum hocamla da hiçbir problemim yok. İyi de oynadığımı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'LA GÖRÜŞMEDİM

Beşiktaşla görüşmediğini belirten Şahin, "Bunlar geride kaldı. Ama ben hiç bir görüşme yapmadım. Menajerimle konuşuldu. Herhangi bir anlaşma olmadı. Ben önüme bakıyorum. Benimde kendime göre hedeflerim var. O kadar uçuk bir hayat düşünmüyorum. Hedeflerimi kendime saklıyorum. Bu doğrultuda çalışıyorum." açıklamasını yaptı.

Yardıma muhtaç olan çocuklara seve seve yardım ettiğini ifade eden Şahin, "Yardıma muhtaç olan çocuklara yardım etmek için bana bu teklif  geldiğinde hiç düşünmeden evet dedim. Muhtaç olan çocuklara benim de bir katkımın olmasını istedim." dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
erdogdu 13 yıl önce
başkanım al işte nuri şahini bomba gibi topcu veya yıldıray baştürkü fatih tekke mehmet topuz bizi varya türkiye deil dünya durduramaz yattarada eski havasına geldimi şampionlar ligi şampionu bile oluruz
Pro-TS 13 yıl önce
erdoğdu arkadaş abartma isteren okadar yani..
lazrailoflu 13 yıl önce
bundesligalın hoffenheim takımında oynayan sol açık oyuncusu CARLOS EDUARDO geleceğin süper starı başkan sadri şenere ve ersun hocaya sesleniyorum sol açığı başka yerde aramasınlar.hoffenheim takımı alman liginde cok iyi gidiyor bu oyuncunun değeri artmaya başladı bence hemen ilgilensinler.
OziloZ 13 yıl önce
İtalya'da AC Milan takımında forma giyen bir oyuncu. Adı Ronaldinho. Geçen gün bir maçını izledim bileklerine çok hakim. Yattara ile güzel bir ikili olurlar. Fazla da para istemez. Asgari ücret+ yol+ssk yeter ona.. Yönetim duysun sesimi..
kemerkaya 13 yıl önce
CSKA Moscow'da oynayan zhirkov olursa banko olur..sol açık.Santraforu ise afrikadan özkan hoca bulsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@