banner556

Şahin: Beklediğimizden daha kolay oldu!

Galatasaray teknik sorumlusu Levent Şahin maç sonunda konuştu.

Spor 26.12.2020, 21:26
Şahin: Beklediğimizden daha kolay oldu!

Trabzonspor’un Galatasaray’a 2-0 mağlup ettiği maçın ardından sarı kırmızılıların teknik sorumlusu Levent Şahin açıklamalarda bulundu.

Şahin şöyle konuştu

Burası gelmeden önce bizim için zor bir deplasmandı. Ancak beklediğimizden daha kolay oldu. Arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Çalıştıklarımızı uyguladılar. Taktik anlayışı içinde kaldılar. Rakip oyun genelinde uzun topla çıkmayı denedi. Dönen topları doğru yerleşimle sahip olduktan sonra oyunu domine ettik.


Gelecek hafta Taylan yok. Kaleden öne kadar bir çok arkadaşımız eksik. Hangi arkadaşımıza görev verildiyse gereğini yapar.
 

Yorumlar (22)
Yasar 4 hafta önce
Bu adamları böyle sen konuşturdun Ağaoğlu !
Nadi61 4 hafta önce
Aynen öyle,sayin agaogluna tsk ederiz...
hk 4 hafta önce
bu lafları sana söylettirebilenler utansın
Rastas 4 hafta önce
Yani bu kadar amatör yorum olabilir mi. En kötü kavgalı zamanlarda bile böyle yorumlar görmedim. Saygısız, insanda biraz adap olur. Sen teknik adamsın, teknik yorumunu yap git.
Ertuğrul 4 hafta önce
Bu lafları bu insanlara konuşturanlara yazıklar olsun.
amasyalı 4 hafta önce
istanbulluyuz deyin yeter. haftayada karagümrük yener. 6 maglubiyet olur. hepside istanbul takımına karsı. hemde 4 tanesi trabzonda.
Hasan 4 hafta önce
Bu kadroyu bu şekilde kuran tönwtimi kınıyorum. Para yok mazereti boş. Çöpçere verilenlerden 2-3 oyuncu daha alınabilirdi. Takım santraforsuz oynuyor
Eko 4 hafta önce
Doğru söylüyor adam gs 3 puan almak cok kolay oldu. Avcı nasıl kaybederimi oynadı. Futbolcuların kapasitesini zaten biliyoruz
Fırtına Kuşu 4 hafta önce
Boş yapma. Takım Teneke
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@