Sadri Şener camiaya seslendi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Trabzonspor Dergisi'nin Ekim ayı sayısında taraftarlara seslendi. İşte Başkan Şener'in mesajı: “Geride bıraktığımız eylül ayı takımımız açısından son derece başarılı geçti. Elde ettiğimiz sonuçlarla yıllar sonra yen

Spor 10.10.2008, 11:06
Sadri Şener camiaya seslendi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Trabzonspor Dergisi'nin Ekim ayı sayısında taraftarlara seslendi.

İşte Başkan Şener'in mesajı:

“Geride bıraktığımız eylül ayı takımımız açısından son derece başarılı geçti. Elde ettiğimiz sonuçlarla yıllar sonra yeniden liderlik koltuğuna oturduk. Amacımız elbette bu başarıları sezon sonuna kadar taşımak ve takımımızı hep zirvede görmektir.

Bunu başaracak bir kadroya ve teknik heyete sahibiz. Bundan sonra yolumuza dikkatli bir şekilde devam edeceğiz. Hedeflerimiz büyük ve o hedeflere adım adım gideceğiz.

Geride bıraktığımız ayda takımımızın başarısı kadar gündemimizi meşgul eden bir diğer konu da Yatara meselesiydi. Bu konuyu artık kapatmak istiyoruz. Oyuncularımız takımın sadece bir futbolcuya bağlı olmadığını defalarca gösterdiler, bundan sonra da göstereceklerine hiç birimizin şüphesi yok.

Bizler kulübümüzün menfaatlerini düşünmez zorunda olan kişileriz, yaptığımız her hamlenin, attığımız her adımın altında bu anlayış yatıyor.
Şu anda kadar geçen süreçte takım adına kullandığımız tercihlerin isabeti elde ettiğimiz sonuçlarla kendisini açıkça gösterdi.

Ancak biz daha yeni oluşmuş bir ekibiz ve zaman zaman iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Adaptasyon sürecini çabuk geçtiğimiz düşünülse de dengeli hareket etmekte fayda görüyoruz.

Camiamızın bizlere vereceği desteği de fazlasıyla önemsiyoruz.
Taraftarlarımız gereç iç sahada yağmur güneş demeden sürekli yanımızdalar. Her fırsatta bize olan güvenlerini açıkça gösteriyorlar.

Trabzonspor'un ve Trabzonspor'un karakterini yansıtan bu ruha erişip süreklilik sağladığımız taktirde engelleri aşarken faza zorluk çekmeyiz.
Türkiye'de artık takımlar arasında büyük denge farklılıkları kalmadı. Herkes birbirini yenebilecek seviyeye geldi.

İlk haftalarda rakiplerimizin kaybettikleri puanlar bunu en önemli ispatı. Aynı durumlarla karşılaşmamak için çok dikkatli davranmalıyız.

Bu görüşlerle eylül ayında yaşadığımız mutlulukların sürmesi dileğiyle hepinizi selamlıyorum"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
bordo_mavilim 13 yıl önce
buyuk başkanım o bakışlarla ufuktakı sampıyonlugu ben goruyorum sızde gorunmu mesajı verıyosun bıze sız elınızden gelenı yaptınız hemde en ıyı sekılde taraftarda elınden gelenı yapıyo sımdı hersey futbolcuların beynınde ve ayaklarında bızım taraftar buyuklugunu olımpıyattakı bruge macı dahıl her macta gosterdık (ibb-bjk macında 2000 cıvarı ıdı taraftar) biz ole bı taraftarızkı TRABZONSPOR bızım ıcın aldıgımız her nefes kadar onemlıdır TRABZONSPOR benım anam babam kardesım esım cocugum teyzem halam amcam dayım ... herseyım aşıgım sana TRABZONSPOR aşıgım bordo-mavi renklerıne TRABZONSPORUM senı sevıyorum TRABZONSPORUMMMMMMMMMMMMMM
altu 13 yıl önce
sevgili başkanım yıllar sonra senin sayende başımız dik yürüyebiliyoruz, insanlar trabzonspordan bahsedince de gözlerimizin içi gülüyor.Eskiye dair kötü olan ne varsa birer birer yokettin, takımdan kaçan futbolcuları konuşmuyoruz artık isaac in attığı golleri selçuğun verdiği pasları songun maestro gibi sahada dolaşmasını konuşuyoruz..kim ne derse desin sen ts için çok büyük bir şanssın umarım kıymetini biliriz..yaptığın herşey için teşekürler sene sonunda eminim takım da şampiyonluk kupasını sana vererek teşekkür edecektir..her zaman her yerde en büyük trabzonspor..
kaankaan 13 yıl önce
sevgili arkadaslar bu takima sampiyonluk yolunda PARA lazim..herkes eline telefonu alip SMS ATSIN.. BU TAKIMA MADDI KAYNAK LAZIM...bu takim sampiyonluga gidiyor kaynak lazim HERKES SMS ATMALI..ATIRMALI...
kenanmale 13 yıl önce
Trabzonspor sayenizde ve ekipinizle her geçen daha büyüyor.Artık büyük klüplerle maç yaptığımızda hiç bir rku hissetmiyorum.Bu kadar emeğinizden sonra başarı mutlaka gelecektir.çünkü bu kararlılık sizde her yönü ile var.hatta gelecekte tek büyük biz olacağız gibi içimde bir hisde var.İnşallah yanılmam..
İŞARET FİŞEĞİ 13 yıl önce
Başarısız yönetimlerden sonra bahtımızı ak eyledin.Bundan sonra hiçbirşey yapmasan o koltukta otursan şu ana kadar yaotıkların hepsine bedeldir.Birde şu aramızdaki bürütüsler olmasa..
melihkuzey 13 yıl önce
uzun yıllardır hasretini çektiğimizi başarılı bir yönetim başa gelmiştir. başarı için en önemli unsur istikrarlı bir yönetimdir. trabzonspor sadri baba ve ekibiyle hasret kaldığı birlik bütünlük havasını tekrar yakalamıştır. inşallah sezon sonu bu takım şampiyon olup özlediğimiz başarıları tekrar yaşayacağız.
melihkuzey 13 yıl önce
uzun yıllardır hasretini çektiğimizi başarılı bir yönetim başa gelmiştir. başarı için en önemli unsur istikrarlı bir yönetimdir. trabzonspor sadri baba ve ekibiyle hasret kaldığı birlik bütünlük havasını tekrar yakalamıştır. inşallah sezon sonu bu takım şampiyon olup özlediğimiz başarıları tekrar yaşayacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@