Sadi Tekelioğlu TS'ye mi geliyor

Trabzonspor  yönetimi yıllardır yapılan yanlış transferlere trilyonlarca bedel öderken, bu güne kadar yaz boz tahtası haline getirilen izleme komitesi yeni yönetimle birlikte yeni düzenlemeye giriyor.Transferi  Hocalar Değil komite yapacakBaşkan Sadri Şen

Spor 08.11.2008, 13:52
Sadi Tekelioğlu TS'ye mi geliyor

Trabzonspor  yönetimi yıllardır yapılan yanlış transferlere trilyonlarca bedel öderken, bu güne kadar yaz boz tahtası haline getirilen izleme komitesi yeni yönetimle birlikte yeni düzenlemeye giriyor.

Transferi  Hocalar Değil komite yapacak

Başkan Sadri Şener başkanlığında yönetim kurulunun yeni düzenleme yaparak oluşturacağı futbolcu izleme komitesinin başına Özkan Sümer'in getirileceği iddia edildi.

Trabzonspor'da futbolcu transferleri artık Teknik Direktörlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmeyecek olup, Başkanlığına Özkan Sümer'in getirilmesi planlanan bu komite tarafından gerçekleştirilecek.

Sadi Tekelioğlu Trabzonspor'a mı dönüyor

Alt yapı Genel Koordinatörü Özkan Sümer'in kurulacak yeni izleme komitesinin başına getirilmesi kesinleşirken, boşalan Alt yapı Koordinatörlüğü'ne de Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Sadi Tekelioğlu'nun getirileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Bilindiği gibi daha önceden Özkan Sümer'den boşalacak olan Alt yapı sorumluluğuna Ekrem Al'ın getirileceği ismi kulislerde dolaşmış ve Ekrem Al'ın yapılan görüşmeler sonucunda bu teklifi kabul etmediği iddia edilmişti.

İlgili haberimiz:Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
azizseyfi 13 yıl önce
harika bunlar

şampiyonluk kadar önemli

geleğe yatırım

üretım için yerliye dönme için imkandır bunlarr

doğru işler bunlarr

zira hamileri.lemileri hamdılaei türk futboluna trabzon futbol vizyonuna sunan adamı getiriyorsunuzz

alkışlanır bu icraatınız...
akcaabatli 13 yıl önce
Eğer kurumsallaşmış ,çağdaş,profeyonelce yönetilen bir kulüp olcaksakve kendi değerlerimizi üreteceksek buna ihityacımız var.Kimlerin fikri ve uygulama kararı ise taraftar olarak saygı duyuyor ve kutluyorum.

Bencillikten ve saplantılardan uzak ,adaletli bir şekilde öalışırsa bu uygulama bu takımı uçurur.
HARİTACI 13 yıl önce
Ne zamandır böyle bir atılım bekliyorduk yönetimden vallahi.Özkan sümer futbocuyu topa vurmasından anlayan bir üstad.Bunun örnekleri vardır.Mesela Yattara,aurelio,da silva gibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@