Sabriye Şengül dünyaca ünlü dövüşçüyle çalıştı

Trabzonlu Sabriye Şengül ,Bellator Londra'da çıkacağı maça hazırlanıyor

Spor 21.10.2019, 20:27
Sabriye Şengül dünyaca ünlü dövüşçüyle çalıştı

Ülkemizi kafes dövüşünde ilk kez temsil edecek olan kadın bellator sporcumuz Sabriye Şengül, 23 Kasım'da Bellator Londra'da çıkacağı kafes dövüşü öncesi dünyaca ünlü dövüşçü Khabib Nurmagomedov antrenman yaptı.

İLK KEZ KAFES MAÇINA ÇIKACAK

23 Kasım'da Londra'da yapılacak olan Bellator MMA'de ilk kez kafes maçına çıkan Sabriye Şengül, bu büyük mücadele için kampa girdi. İlk Türk kadın kafes dövüşçüsü olarak tarihe adını yazdıran Şengül'ün 23 Kasım'daki rakibi Denisse Kielholtz olacak.

SEVGİSİ VE İNANÇLARI BANA HER ZAMAN GÜÇ VERDİ

Türk halkına maçı kazanacağına dair söz veren Sabriye Şengül, "Rakibim çok güçlü ve dalında çok iyi. Ama ondan korkmuyorum. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmek ve bu maçı kazanmak için elimden geleni yapacağım. Bellator'da ülkemizi temsil eden ilk ve tek kadın sporcuyum o yüzden elimden gelenin en fazlasını yapacağıma söz veriyorum. Halkımızın, beni seven destekleyen herkesin her zaman yanımda olduklarını biliyorum. Buradan hepsine çok teşekkür ediyorum Onların duaları, sevgisi ve inançları bana her zaman güç verdi." ifadelerini kullandı. Sabriye Şengül, Londra maçı için girdiği kampa başarılı sporcu Khabib Nurmagomedov da eşlik etti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Cabbar 2 yıl önce
Bana dünya da hiç birşey yapmadan birşey kazanan kişi tanımı yap deseler düşünmeden sabri ye derim valla bir yarışmaya katıldı da araba yüzü gördü garibim oda kendi kazanmadı başkalarının sırtındaydı gene ne diyelim yürü be sabri :))
hakkı 2 yıl önce
sabriye yarışmaya gitmeden öncede şampiyondu... ama senin gibi zeka seviyesi tv programlarıyla sınırlı zalımlar bilmezler...
Yunus 2 yıl önce
Hayırdır zoruna mı gitti
Tuncayreis 2 yıl önce
Sabriye senden geçti bu işler öyle sulu gözle ağlamakla olmuyor otur evinde aşağıya veya git çalış kendine yeni bir hayat kur bizde çocuklarına senin annen bir melekti deriz ????????
Cabbar 2 yıl önce
Zor bir durum yok burada nasıl bir beceriksiz olduğunu anlatım gerci anlatmaya gerek yok o tescili bir beceriksiz ????
Yunus 2 yıl önce
Kıskanmayın hanginiz bir başarısı var Sabriye kadar konuşuyorsunuz anca
Ahmet 2 yıl önce
Başarılar dilerim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@