banner539

banner526

banner533

banner513

Rusya'dan şok karar! Gökdeniz ne olacak?

Rusya Spor Bakanı Vitaly Mutko, yaptığı açıklamalarla Türkiye'ye yönelik yaptırımı iyice abarttıklarını gösterdi.     Mutko kış transfer döneminde Türkiye'den yeni transferlere izin vermeyeceklerini söyledi.      Rubin Kazan'da forma giyen Gökdeniz Karade

Spor 29.11.2015, 20:48
Rusya'dan şok karar! Gökdeniz ne olacak?
Rusya Spor Bakanı Vitaly Mutko, yaptığı açıklamalarla Türkiye'ye yönelik yaptırımı iyice abarttıklarını gösterdi.  
 
Mutko kış transfer döneminde Türkiye'den yeni transferlere izin vermeyeceklerini söyledi.   
 
Rubin Kazan'da forma giyen Gökdeniz Karadeniz ile ilgili konuşan Mutko, "Gökdeniz aslında Rus sayılır. Çok iyi bir kişilik. Herkes onun gibi olsa, her şey iyi olurdu" diyerek Gökdeniz'in ülkede kalacağını belirtti. 
 
'Emin olun ki şansları olmayacak' 
 
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in imzasıyla dün yayınlanan kararnameye de dikkat çeken Mutko, "Kulüplerimiz Türkiye'den oyuncu transfer etmeye kalkışsa bile, emin olun ki böyle bir şansları olmayacaktır. Bu konuyla ilgili gereken karar yukarıda verildi" ifadelerini kullandı. 
 
Rubin Kazan'dan resmi açıklama
 
Gökdeniz Karadeniz'in durumuyla ilgili Rubin Kazan'dan da resmi açıklama geldi. 35 yaşındaki futbolcuyla, takım arkadaşı Zhestokov arasında Rusya-Türkiye krizine dair bir tartışma yaşanmış, bu diyaloğun ardından Türk futbolcunun durumu merak konusu olmuştu.  
 
Rus Haber Ajansı-TASS'a konuşan Fakhriev, "Rusya ile Türkiye arasındaki sorun Gökdeniz Karadeniz'i etkilemeyecek. Gökdeniz taraftarlarımızın idolüdür. Bence Rusya'daki bir çok futbolsever de onun yeteneklerine hayran. Dolayısıyla profesyonel kariyeri bundan etkilenmeyecektir" dedi. 
Yorumlar (1)
Orhan 5 yıl önce
Yaa bizde Rusyayi buyuk bir devlet bilirdik. Yanilmisiz ne yazikki. Buyuk devlet bõyle ufak tefek islerlen ugrasmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@