banner526

banner533

banner513

Rusya Türk futbolcu transferini yasakladı!

Rusya Spor Bakanı ve Rusya Futbol Federasyonu Başkanı Vitaliy Mutko, Gökdeniz'in kalacağını ama Türkiye'den yeni oyuncuların alınmayacağını söyledi. "R-Sport" yayınına yaptığı açıklamada Putin'in imzaladığı kararnameden sonra Türkiye'den önümüzdeki kış s

Spor 29.11.2015, 17:00
Rusya Türk futbolcu transferini yasakladı!

Rusya Spor Bakanı ve Rusya Futbol Federasyonu Başkanı Vitaliy Mutko, Gökdeniz'in kalacağını ama Türkiye'den yeni oyuncuların alınmayacağını söyledi.

"R-Sport" yayınına yaptığı açıklamada Putin'in imzaladığı kararnameden sonra Türkiye'den önümüzdeki kış sezonunda hiçbir transfer gerçekleşemeyeceğini belirten Mutko, "Kulüplerimizden herhangi birinin aklına Türkiye'den oyuncu davet etme gelse bile bunun mümkün olamadığını hemen anlayacaktır. İlerisi için kesin konuşmak istemiyorum, ama yukarıdan gereken sinyal verildi bile" dedi.

GÖKDENİZ'İN DURUMU FARKLI

Şu anda Rusya'daki kulüplerde oynayan tek futbolcunun Rubin'deki Gökdeniz olduğunu da vurgulayan Spor Bakanı, "Onun durumu farklı. Devlet Başkanı kararnamesinde de söylendiği gibi Rubin ile sözleşmesi eski olduğu için kalabilir. Benim kastım bundan sonra Türkiye'den kimsenin alınmayacağı" ifadesini kullandı.

Yorumlar (1)
ali duran 5 yıl önce
Türkmenleri katleden bir ülkeye futbolcum transfer oluyorsa zaten şuursuzdur.Bir uçakları daha sınır ihlali yaparsa gene vurun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@