Rubin'den Gökdeniz'i üzen Türkiye karar!

Rus ekibi Rubin Kazan, oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'i üzecek bir karara imza attı. Türkiye ile Rusya arasında düşürülen uçağın ardından yaşanan gerginlik spora da yansırken, özellikle spor turizmi alanında çok belirgin bir hal aldı.   Kış aylarında devre a

Spor 27.11.2015, 19:20
Rubin'den Gökdeniz'i üzen Türkiye karar!
Rus ekibi Rubin Kazan, oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'i üzecek bir karara imza attı. Türkiye ile Rusya arasında düşürülen uçağın ardından yaşanan gerginlik spora da yansırken, özellikle spor turizmi alanında çok belirgin bir hal aldı.
 
Kış aylarında devre arası hazırlıklarını yapmak üzere Türkiye'ye gelen Rus kulüplerinin rezervasyon iptallerine Gökdeniz Karadeniz'in takımı da eklendi. Kazan kulübü CEO'su Ilgiz Fakhriev bu olaylar yaşanmadan önce Türkiye'ye gelme planı yaptıklarını ancak şimdi durumun değiştiğini söyledi.
 
Fakhriev, "Bizim için teknik ekibimizin ve futbolcularımızın güvenliği öncelikli konudur. Eğer varolan durum değişmiyorsa biz de kendimize başka yerler bakacağız" diye konuştu.
 
İki günde ağız değiştirdi 
 
Rubinli yöneticinin söylemlerindeki farklılık ise dikkat çekti. Uçak olayının ardından salı günü konuyla ilgili ilk açıklamayı yapan Fakhriev, "Türkiye'deki kampı iptal etmeyi düşünmüyoruz" demişti. Ancak Rusya Futbol Federasyonu'nun dün yaptığı, Rus kulüplerinin kış hazırlık kampı için Türkiye'ye gitmemeleri yönündeki isteğinin ardından Ilgiz Fakhriev bu kez farklı konuştu.
Yorumlar (2)
MURAT BAŞKAN 5 yıl önce
bu gidiş kesin bir savaş habercisi. artık dönüşü olmayan yoldayız. kartlar açık restler ortada , emin olun ne türkiyenin nede rusyanın geri adım atmak işine gelmez. bu anlamda rusyadaki türkler acilen geri dönün..
mehmet fazlioglu 5 yıl önce
bunlar oynanmasi gereken bir senaryo hepsi bir blöf kimse bu zaman da riziko ya girmez nabiz yoklamasi bunlar sadece

Gelişmelerden Haberdar Olun

@