Rostov maçı programı belli oldu

Rostov maçı antrenman ve basın programı belli oldu      Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi’nde Rostov ile oynayacağı maç öncesinde iki takımın antrenman ve basın toplantısı programları belli oldu. Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic ile bir oyuncunun katılaca

Spor 18.08.2014, 11:03
Rostov maçı programı belli oldu

Rostov maçı antrenman ve basın programı belli oldu      

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi’nde Rostov ile oynayacağı maç öncesinde iki takımın antrenman ve basın toplantısı programları belli oldu.

 Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic ile bir oyuncunun katılacağı basın toplantısı Çarşamba 14.00’de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Basın Toplantı Salonu’nda başlayacak.

Bordo- Mavililer  maçtan bir gün önceki antrenmanını ise saat 17.30’da Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapacak. Bu antrenmanın 15 dakikalık bölümü medya mensuplarına açık olacak.

Salı günü akşamı Trabzon’a gelecek olan rakip Rostov’un Teknik Direktörü ise Çarşamba günü saat 19.00’da Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda basın toplantısı düzenleyecek. Basın toplantısının ardından 21.00’de stadyumda antrenman gerçekleştirilecek ve bu çalışmanın da 15 dakikalık bölümü medya mensuplarına açık olacak.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@