alexa metrics

banner536

"Rizesporlu yönetici vatandaşı futbolcu sanıp 2 gün otele kapattı"

Rizespor'la ilgili gazeteci Alaattin Onay'dan ilginç bir anı anlattı.

Spor 20.08.2021, 10:45
"Rizesporlu yönetici vatandaşı futbolcu sanıp 2 gün otele kapattı"

2013 yılında Rize'de bir yerel televizyonda yapılan programda sunucu Alaattin Onay, Nijeryalı Uche Kalu ile anlaşmakta zorlanınca ortaya ilginç görüntüler çıkmış ve tüm Türkiye’de gündem olmuştu. Bu kez Onay yorumcu olarak katıldığı TV programında anlattığı Rizespor anısı ile gündeme geldi.

Onay’ın iddiasına göre Ankara’da esnaflık yapan bir vatandaş Rizesporlu yöneticiler tarafından futbolcu zannedilerek kaçırıldı ve bir otele yerleştirildi. Zavallı adam 2 gün boyunca futbolcu olmadığını anlatarak, ‘Dükkan kapalı kaldı bırakın gideyim’ dese de başka bir takımda oynayacağı gerekçesi ile kendisine inanılmadı. Yorumcu Alaattin Onay ise o anları katıldığı programda anlattı.

"Futbolcuya benziyormuş"
Onay, yaşandığını iddia ettiği olayı, “Adamın bir tanesi yerli bir futbolcu transfer edecek. Ankara’da futbolcuyu buluyorlar. Rizespor yöneticisinin bir tanesi, adamı alıyor götürüyorlar otele. Adamı ‘Aman başkası almasın’ diye 2 gün otele kapatıyorlar. Zavallı adam ‘Kardeşim aradığınız ben değilim’ demeye çalışsa da bunu bir türlü anlatamıyor. 2 gün otelde kalır ve sonrasında adamın Ankara’da butik dükkanı var. Bunu da bizim yönetici yaptı. Bunu kimin yaptığını söylerlerse bunu da söyleriz. Adam 2 gün otelde kapalı kaldı. Derdini anlatıyor ‘Kardeşim dükkan kapalı kaldı bırakın gideyim. Ben o değilim’ diyor. ‘Sus! Başka takıma gideceksin’ diyorlar. 2 gün zannettiler ki o futbolcuyu kaçırdık, o değilmiş ona benziyormuş" ifadeleriyle anlattı.

"Rizesporlu yönetici vatandaşı futbolcu sanıp 2 gün otele kapattı"


Yorumlar (1)
Sidoma 6 ay önce
Rahmetli Bi dedem vardı aynı senin gibi devamlı palavra atardi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@