Rizespor'dan Edinho harekatı!

Gelecek sezon Avrupa potasını hedeflemeyi planlayan Çaykur Rizespor'da teknik direktör Hikmet Karaman, transfer çalışmalarına hızlı başladı. Takımdaki mevcut yabancılardan Lafferty ve Obraniak’ın bonservislerinin alınması konusunda yönetime rapor veren te

Rizespor'dan Edinho harekatı!
banner432
Gelecek sezon Avrupa potasını hedeflemeyi planlayan Çaykur Rizespor'da teknik direktör Hikmet Karaman, transfer çalışmalarına hızlı başladı.
 
Takımdaki mevcut yabancılardan Lafferty ve Obraniak’ın bonservislerinin alınması konusunda yönetime rapor veren tecrübeli çalıştırıcı, hücum hattına yapacağı bir diğer takviye için ise kendisi düğmeye bastı. 
 
Erciyes’ten öğrencisi olan Edinho’yla görüşen tecrübeli teknik adam, daha önce de temas kurduğu Portekizli forvetle kesin olarak mutabakata vardı. Henüz taraflar arasında yapılmış bir protokol yok. Ancak kariyerine Türkiye’de devam etmek isteyen Edinho’nun, Karadeniz ekibinde oynamaya çok sıcak baktığı ve olağanüstü bir teklif almadığı takdirde söz verdiği üzere Rize’ye imza oturacağı bildirildi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421