banner526

banner535

Rizespor, Ünal Karaman ayrılığını açıkladı

Rizespor ayrılığı resmen açıkladı.

Spor 14.07.2020, 14:35
Rizespor, Ünal Karaman ayrılığını açıkladı

Çaykur Rizespor, Ünal Karaman ile yollarını ayırdıklarını resmen açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu’na istifa dilekçesini sunan teknik direktörümüz Ünal Karaman ile karşılıklı yapılan görüşmeler sonrası yollarımızı bugün itibarıyla ayırmış bulunuyoruz. Sayın Ünal Karaman'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar dileriz" ifadeleri kullanıldı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
H. M 3 hafta önce
Sıkıntılı süreçte Rize sporu bırakması etik değil. Malatya sporu yenip kümede kalmayı cesaret edemedi.. Kendine güvenen insanları yarı yolda bırakıp gitmek hoş değil.
YAsar 3 hafta önce
Rize şimdi yeni bir hoca ile kurtulur belki
Faik 3 hafta önce
Kimse iki maç kala takımı bırakmaz kovacaklardı kendi istifa etti.
yasar 3 hafta önce
bize gelmeden önce de başarılı değildi, bizde de ne kattı soru işareti .
Hüseyin 3 hafta önce
Ünal karaman Hüseyin cimşiride al yanına uzakdoğuyamı olur Afrikayamı olur nereye giderseniz gidin biraz futbool hocalığı öğrenin hoca olarak sahaya çıkıyorsunuz ama takıma gram katkınız olmuyor bak çalıştırdığın takımlar küme düşüyor niye böyle diye bir düşün
mavi 3 hafta önce
Ünalın eksikliğinden ziyade ,rizenin eksik yetersiz kadrosu küme için yeterli değil...ünal ve ts başarılıydı , şimdi hem ünalı hem de ts u bitirdiler vayy arkadaş harbiden amaçlarına ulaştılar ulaan sanki ts hersezon şampiyon oluyor da sürekli şike hakem, ağır kartviztlilerin baskısı ile bu takım şampiyon olamıyor...ahmet başkan sanada başarılısın vs deyip ama öğün bugün dün vb zamanlarda ceketini iliklememişsin deyip istifanı isterlerse şaşırma.
Trabzonlu 3 hafta önce
Hocam ahın tuttu bizi sana oyun yaptılar ama bu dünyanın eden bulur dünyası olduğunu unutmuşlar herhalde
The King 3 hafta önce
Karabük ü de düşürmüştü. Hüseyin i de yanına alıp, seneye bir başka takımın başını yakarlar...
şaadar 3 hafta önce
Kümelerin hocası. hayatında bir kez olsun oynadığı yada çalıştırdığı takımda şampiyonluk görememiş... Ama her ne hikmetse, her kimin referansı ile sürekli takım alıp duruyor..
KALYONCU 3 hafta önce
Tek başarısı Rizespor'u düşürmek oldu, Kırk yılda bir doğru iş yaptın tebrikler Ünal Hocam Rizespor'dan bizi kurtardığın için
Mantıklı 3 hafta önce
Trabzonspor’a dönsün !
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@