7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Rizespor önemli 3 puan aldı

Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, maçın genelinde üstün oynadıklarını belirterek, 3 puan için sahaya çıktıklarını, ancak şanssız bir şekilde sahadan yenilgiyle ayrıldıklarını söyledi. Rakipleri karşısın

Spor 27.10.2008, 23:21
Rizespor önemli 3 puan aldı
Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, maçın genelinde üstün oynadıklarını belirterek, 3 puan için sahaya çıktıklarını, ancak şanssız bir şekilde sahadan yenilgiyle ayrıldıklarını söyledi.

Rakipleri karşısında üstün oynamalarına ve birçok atak geliştirmelerine rağmen golü bulamadıklarını dile getiren Gümüşdağ, "Bir gol bulsaydık gerisi gelecekti. Maalesef gol atamayınca kopma noktası da gelmedi.

Çaykur Rizespor, bu maçı dönüm noktası olarak görüyordu, fazla bir pozisyonu yoktu, zamandan çok çaldılar. 15 dakikamız gitti. Profesyonel şekilde bir yöntem sundular. Acemilik, tecrübesizlik ve becerisizlik nedeniyle yenildik" dedi.

Çaykur Rizespor Genel Menajeri Murat Kuş ise, zorlu bir maç olduğunu belirterek, "Karşılaşmanın zor geçeceğini biliyorduk. Kazandığımız için mutluyuz, tüm oyuncuları ve teknik heyeti kutluyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@