Rizespor'da başkan Kartal'dan istifa açıklaması

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal, Kasımpaşa mağlubiyeti ardından yaptığı açıklamada maç sonrası mini bir toplantı yaptıklarını ve bir karar alma arifesine geldiklerini belirtti.

Spor 14.12.2019, 18:31
Rizespor'da başkan Kartal'dan istifa açıklaması

Süper Lig’in 15. haftasında evinde Kasımpaşaspor’a 3-0 mağlup olan Çaykur Rizespor’un kulüp başkanı Hasan Kartal, maç sonrası açıklamalarda bulundu. Kartal yaptığı açıklamada geniş bir toplantı yapmak kaydıyla bir şeylere karar vereceklerini ifade etti.

Maç sonrası mini bir toplantı yaptıklarını ifade eden Kartal, bir karar almanın arifesinde olduklarını belirtti. Kartal açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Tam bir karar almadık ama bir karar almanın arifesine geldik. Neticede bir şekilde bir şeyler düşünmemiz ve yapmamız gerekiyor. Bir ara dönemde var. O dönemde yapacağımız takviyeler takımı kurtarır düşüncesi de var. Bu toplantı mini bir toplantıydı. Daha geniş bir toplantı yapmak kaydıyla bir şeyler karar vereceğiz. Rahat olun biz Rizespor’u sıkıntıya sokacak bir şey yapmayız. Elimizden geleni yapacağız. Gerekirse bizim istifamız da olur. Daha başarılı bir yönetim gelecekse biz onu da yaparız. Direkt hocaya bağlamamak lazım. Doğrularımızı ve yanlışlarımızı değerlendiriyoruz. Bakacağız, yapacağız ona göre kısa süre içerisinde yapılmasını gereken ne varsa yaparız zannediyorum. Bu hafta içerisinde bir şekillendiririz gibi gözüküyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
Mahmut 1 ay önce
Ağla ağla fener kurtarır sizi
Cabir 1 ay önce
Şike bahçeliler beter olun
Uğur yalçın 1 ay önce
Hikmet karamanı ğetirsin küme düşerseniz suçu Trabzona atar en azından. Gerçi fenerbahçeli sizi hocasız bırakmaz yollar bir fenerli daha mesela Aykut değilmi
Kemal 1 ay önce
Everton da Liverpool'un rakiplerine yata yata küçüldü. Rize de Trabzon'u düşman bellediğinden beri toparlamadı
ibraam 1 ay önce
fb gelsin kurtarsın sizi.
Farozz 1 ay önce
3.lige kadar gitmeniz dileğiyle...GEREKSİZSİNİZ...
61 1 ay önce
Süper lig'de misafirsiniz, yeriniz 1.lig ,beter olun inşAllah, bu şehir bunu unutmaz Hâaaa ha haaa.!
Mustafa TAŞKIRAN 1 ay önce
Evet hatirlatmana gerek yok bu şehir unutmaz siz kendi işinize bakın bizim yerimizin nerde olması sizi ilgilendirmez siz kendi yerinize bakın 61 tersi 16 bursa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@