Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi

Haber61.net – Haber Merkezi – Akyazı Spor kompleksinin adı Trabzon Büyükşehir belediye meclisinin kararı ile birlikte onandı. Meclisin büyük çoğunluğunun oylaması ile Akyazı spor kompleksininStat dışında kalan alan yerinin adı Cumhurbaşkanı Recep  Tayyip

Spor 11.09.2014, 16:20
Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi

Haber61.net – Haber Merkezi – Akyazı Spor kompleksinin adı Trabzon Büyükşehir belediye meclisinin kararı ile birlikte onandı. Meclisin büyük çoğunluğunun oylaması ile Akyazı spor kompleksininStat dışında kalan alan yerinin adı Cumhurbaşkanı Recep  Tayyip Erdoğan’ın adı verildi. Akyazı’nın ismi Recep Tayyip Erdoğan Spor kompleksi olarak koyularak Gençlik ve Spor Bakanlığa önerge olarak gönderilecek.

Haber : Şükrü Üçüncü Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (32)
cengiz yardım 7 yıl önce
allah sizi kahretsin. allah sizi bildiği gibi yapsın. bu rezillikte bu şehre yakışırdı zaten. kuzu kuzu kabul edin bakalım.
zeki Karaman 7 yıl önce
Iyi hal ettiniz tebrikler yabzonlu olmayan tsl olmayan birisin ismi verildiya tebrikler
zeki Karaman 7 yıl önce
Bence bakanlik onamamali halka sunulmali tabi bukadar oy cikarsa trabzondan kimseyeda soz hakki dogmaz kendi baslarina karar alirlar cogunluk onlarda
Mustafa GÜLTEPE 7 yıl önce
Yalakalıkta son nokta...Yazıklar olsun... Yazıklar olsun... Trabzonun düştüğü hale bakın. TS kimlerin eline kaldı. Yazıklar olsun..
atl 7 yıl önce
Bu isim artık olursa birlestirici güçler artık ayriliga doğru dönüşecek. Eğer böyle bişey olursa bu sevdanın tadi kalmaz artik. Spor Kompleksi siyasi bir isim verceksiniz ve orada birlestirici güçleri yikmissiniz demek.kurumlara siyasi kimlik adı verilmemeli...oraya trabzona mal olmuş tek bir isim verilebilirdi.oda Şenol Güneş olabilirdi. Benim düşüncem yazık ama ne Trabzonspor başkanından iş var nede bu yönetimde. Tek söz diyorum Türk milletinin kaderi kimlerin elinde.tskler genede bordo Mavi renkler hep kalbimizde olacak arrik böyle bişey olursa.
murat kara 7 yıl önce
yalakalık yaparak kendilerini temizlemeye çalışanlar bir günbunun hesabını bu şehre çok acı verecekler
atl 7 yıl önce
Osmanlispor takımın adını koyuyorsunuz o yere gelmissuniz bunun tarihimize yapilan bir saygısızlık olduğunu anlayamiyorsunuz nedense.birlestirici güçler böyle ayristirilir ancak. Trabzonspor kompleksinin adinida rte koyuyorsunuz.siz demekki bir rte bir Osmanlispor ile ayni saygınlık görüyorsunuz. Utanılacak bir durum siz mustafa kemalle siz osmanliya değer verin biraz.onlar tum Türk tarihine mal olmuştur. Bir gün gelecek tüm faşist duzen yıkılacak artık hak edenler dogrulari söyleyenler kazanacak.selam olsun bordo mavi taraftarlarina..
Coder 7 yıl önce
Bu takım benim için bitmiştir.Bir daha da tutmam !
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@