banner192

PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 Ve 11. Hafta Programları Açıklandı

PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta programları açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı. Karşılaşmaların programı şöyle: 6. Hafta 26 Eylül 2015 Cumartesi 15.00 1461 Trabzon

PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 Ve 11. Hafta Programları Açıklandı

PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta programları açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı. Karşılaşmaların programı şöyle:

6. Hafta

26 Eylül 2015 Cumartesi

15.00 1461 Trabzon - Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)

18.30 Göztepe - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

27 Eylül 2015 Pazar

15.30 Boluspor - Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)

15.30 Giresunspor - Denizlispor (Giresun Atatürk)

17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka (Kamil Ocak)

17.30 Alanyaspor - Adana Demirspor (Alanya Oba Stadı)

28 Eylül 2015 Pazartesi

17.00 Elazığspor -Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Adanaspor - Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Kardemir Karabükspor - Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

7. Hafta

2 Ekim 2015 Cuma

19.00 Boluspor -1461 Trabzon (Bolu Atatürk)

3 Ekim 2015 Cumartesi

15.30 Yeni Malatyaspor - Göztepe (Malatya İnönü)

15.30 Karşıyaka - Alanyaspor (İzmir Atatürk)

19.00 Samsunspor -Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Kayseri Erciyesspor - Adanaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

4 Ekim 2015 Pazar

14.30 Şanlıurfaspor - Denizlispor (Şanlıurfa Gap Arena)

16.30 Balıkesirspor - Giresunspor (Balıkesir Atatürk)

18.30 Altınordu - Elazığspor (İzmir Atatürk)

18.30 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

8. Hafta

17 Ekim 2015 Cumartesi

13.30 Denizlispor - Balıkesirspor (Denizli Atatürk)

15.30 Kardemir Karabükspor - Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Boluspor (Kamil Ocak)

18.30 Alanyaspor - Samsunspor (Alanya Oba Stadı)

18 Ekim 2015 Pazar

14.30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)

16.30 Elazığspor - Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)

18.30 Adanaspor - Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

19 Ekim 2015 Pazartesi

19.00 Giresunspor - Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)

9. HAFTA

23 Ekim 2015 Cuma

19.00 1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Şanlıurfaspor - Balıkesirspor (Şanlıurfa Gap Arena)

24 Ekim 2015 Cumartesi

13.30 Kayseri Erciyesspor - Giresunspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

15.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor (Malatya İnönü)

15.30 Altınordu - Göztepe (İzmir Atatürk)

18.30 Adana Demirspor - Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

25 Ekim 2015 Pazar

13.30 Boluspor - Alanyaspor (Bolu Atatürk)

15.30 Karşıyaka - Elazığspor (İzmir Atatürk)

18.30 Samsunspor - Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

10. Hafta

28 Ekim 2015 Çarşamba

17.30 Giresunspor - Altınordu (Giresun Atatürk)

17.30 Denizlispor - Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)

20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

29 Ekim 2015 Perşembe

18.00 Alanyaspor - 1461 Trabzon (Alanya Oba Stadı)

18.00 Balıkesirspor - Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)

21.00 Göztepe - Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

30 Ekim 2015 Cuma

18.00 Elazığspor - Samsunspor (Elazığ Atatürk)

18.00 Kardemir Karabükspor - Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor - Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)

31 Ekim - 1 Kasım - 2 Kasım

26. Dönem Milletvekili Seçimleri Nedeniyle Maç Oynanmayacak

11. Hafta

6 Kasım 2015 Cuma

19.00 Adana Demirspor - Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

7 Kasım 2015 Cumartesi

13.30 Boluspor - Elazığspor (Bolu Atatürk)

15.30 Altınordu - Denizlispor (İzmir Atatürk)

18.30 Samsunspor - Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Şanlıurfaspor - Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

8 Kasım 2015 Pazar

13.30 1461 Trabzon - Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)

15.30 Kayseri Erciyesspor - Balıkesirspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Alanyaspor (Kamil Ocak)

18.30 Karşıyaka - Göztepe (İzmir Atatürk)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.