Promise İsaac baba oldu

Trabzon'daki bir Özel Hastanede dünyaya gözlerini açan minik bebeğe Promise Junior ismi verildi. Teknik Direktör Ersun Yanal doğum sonrası Isaac ve eşini kutlayarak, minik bebeğe uzun ömürler diledi.İlk kez baba olan Isaac çok mutlu olduğunu belirterek, "

Spor 17.02.2009, 16:14
Promise İsaac baba oldu

Trabzon'daki bir Özel Hastanede dünyaya gözlerini açan minik bebeğe Promise Junior ismi verildi. Teknik Direktör Ersun Yanal doğum sonrası Isaac ve eşini kutlayarak, minik bebeğe uzun ömürler diledi.

İlk kez baba olan Isaac çok mutlu olduğunu belirterek, "Çok heyecanlıyım. Bu durum sonrası duygularımı kelimelerle ifade edemiyorum. Tek söyleyebileceğim çok mutlu olduğum" dedi.

Trabzonspor Kulübü de İsaac'ı kutlayarak şu görüşleri bildirdi

Trabzonspor kulübü olarak Isaac çiftini kutluyor, minik Promise Junior'a sağlıklı, mutlu, başarılı uzun ömürler diliyoruz.

Yorumlar (5)
nuryalcho 12 yıl önce
öncelikle allah analı babalı büyütsün ama bu uşak beyaz :)
ispirli 12 yıl önce
isaac gözünaydın ALLAh analı babalı büyütsün bu hafta çocuğun için gol veya goller atmanı bekliyoruz.hadi görelim seni.
Mayerliserkan 12 yıl önce
İnşaalah bebek sana uğurlu gelir ve üzerindeki tutukluğu bu maçta atarsın... Hem kendini hemde bizi mutlu edersin... Tekrar hayırlı olsun...
kreuzberg 12 yıl önce
Bebek bile TRABZON dogumlu... bu hafta isac en az 2 tane golü var.. hocam isaci oynat alanzinhoyu sonradan alirsin oyuna.
DÜZKÖYLÜ 12 yıl önce
gözün aydın promise belki bu moralle iyi bir maç çıkarırız diğer maçta senden süper bi tempo bekliyoz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@