banner539

banner526

banner533

banner513

Özdilek, TS maçı için ne dedi

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise oyuncularının iyi futbol oynadıklarını ve iyi mücadele ettiklerini dile getirdi. Penaltı atışının gole çevrilmesi durumunda maçın renginin değişebileceğini belirten Özdilek, şöyle konuştu: ''Büyük takımlara

Spor 01.03.2009, 21:48
Özdilek, TS maçı için ne dedi
Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise oyuncularının iyi futbol oynadıklarını ve iyi mücadele ettiklerini dile getirdi.

Penaltı atışının gole çevrilmesi durumunda maçın renginin değişebileceğini belirten Özdilek, şöyle konuştu:

''Büyük takımlara karşı yakaladığınız pozisyonları ve fırsatları değerlendirmek zorundasınız ki biz de yakaladık. Maalesef bunu değerlendiremedik. Ancak futbolun içinde bu tür gidiş gelişler hep var. Hep varolmaya da devam edecek. 12 önemli haftamız kaldı. 8-10 takım için zorlu bir süreç olacak. Ümit ediyorum 12 hafta sonunda bulunduğumuz yerin üzerinde ligi bitiririz.''

Bir gazetecinin, ''Trabzonspor'un sizin sahanızda 11 net gol pozisyonuna girmesi normal mi?'' sorusuna Özdilek, ''Takdir edersiniz ki Trabzonspor'un bütçesiyle Antalyaspor'un bütçesi bir değil'' diye yanıt verdi.

Özdilek, kendisinin takımın başına geçmesinin ardından Antalya'da ilk kez lig maçı yitirdiklerini hatırlatarak, amaçlarının Antalyaspor'un ligde kalmasını sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@