Özak Yusuf'u getiriyor İDDİASI

Bayındırlık Bakanı Faruk Nafız Özak bir telefonla Yusuf transferini bitirdi mi?Medyaspor'da yayınlanan bir habere göre, İsmi uzun zamandır Trabzonsporla anılan Yıldız futbolcunun transferi Faruk Özak'ın Bursaspor başkanı ile yaptığı telefon görüşmesinden

Spor 04.01.2009, 16:02
Özak Yusuf'u getiriyor İDDİASI

Bayındırlık Bakanı Faruk Nafız Özak bir telefonla Yusuf transferini bitirdi mi?

Medyaspor'da yayınlanan bir habere göre, İsmi uzun zamandır Trabzonsporla anılan Yıldız futbolcunun transferi Faruk Özak'ın Bursaspor başkanı ile yaptığı telefon görüşmesinden sonra çözüldü.

Trabzonspor ile yakın ilişkiler içerisinde olan Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafız Özak, Bursaspor 2. Başkanı Osman Çelik'i telefon ile arayarak, Yusuf Şimşek'in transferinin bugün bitmesini ve yıldız oyuncunun da bu akşam Trabzonspor kampına katılmasını istedi.

İkinci yarı hazırlıklarına Antalya devam eden Trabzonspor'da bu gelişme büyük sevinçle karşılanırken, Yusuf'un bu akşam Antalya'ya geçerek yeni takımıyla kampa katılması bekleniyor.

Yorumlar (2)
aşığınım 12 yıl önce
bu haberi bilmem kaçınçıdır okuyoruz ama somut bir gelişme yok,umarız bu yazılan doğrudur.YUSUFUN trabzonspora yapacağı katkının farkındayız ancak bir sol açık alınmadıkça yine sorun yaşayacağımızı düşünüyorum.Yöneticilere tekrar sesleniyoruz sola iyi bir adam alınırsa hiç zorlanmadan bu yıl şampiyonluğu alırızve şampiyonlar ligine girdikmi paralarını fazlasıyla çıkartırız.Başka trabzonspor yok.saygılarımla.
ofluyattara 12 yıl önce
bakanım sen büyük adamsın bu takım şampiyon olursa heykeli dikilecek ilk adam sensin bu taraftar seninle sonuna kadar gurur duyuyo

Gelişmelerden Haberdar Olun

@