Özak Trabzonspor'a El Attı

Tahkim Kurulu ve Futbol Federasyonu'na yüklenen Bakan Özak, Divan Kurulu'nu göreve çağırırken, Başkan Nuri Albayrak ve ekibine "Konuşun" dedi, yönetimi "Şehirden kopmayın" diye uyardı!!!ZARAR VERDİLERBayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Trabzonspor cam

Özak Trabzonspor'a El Attı

Tahkim Kurulu ve Futbol Federasyonu'na yüklenen Bakan Özak, Divan Kurulu'nu göreve çağırırken, Başkan Nuri Albayrak ve ekibine "Konuşun" dedi, yönetimi "Şehirden kopmayın" diye uyardı!!!

ZARAR VERDİLER
Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Trabzonspor camiasını göreve çağırdı. Özak, Sivasspor maçı sonrası Futbol Federasyonu'nun izlediği yöntemin, Tahkim Kurulunun karar vermede gecikmesini, kamuoyunda Trabzonspor'a hak etmediği bir kazanım elde ettiriliyor izlenimi verdiğini belirterek, "Trabzonspor'un kimseden beklentisi yok, ne Federasyon, ne Tahkim. İşi böyle uzattı, Trabzonspor'a haksızlık etti. Hem Federasyon hem Tahkim hata yaptı" dedi.

DİVAN NİYE TOPLANMIYOR
Bakan Özak, Trabzonspor'un içine düştüğü bu tür krizlerden çıkması için oluşturulan kurulların harekete geçmesi gerektiğini belirterek, "Divan toplanmalı, Başkan Nuri Albayrak ve eski yöneticiler konuşmalı. Bu yönetime işe yaramazsınız? diyeceğimize işe yarayacak projeler geliştirmeli. Yönetim sokaktan kendini koparmamalı. Trabzonspor haksız yere hak elde etmiş konumuna getirilmemeli. Çıkmalı ortaya vereceksen ver cezanı demeli. Bu kadar iş uzatılır mı" diyerek gelişmelere tepki gösterdi.

Karadeniz

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler