banner556

Osman Özköylü: Herkesten özür diliyoruz

Hekimoğlu Trabzon teknik direktörü Osman Özköykü özür diledi.

Spor 30.11.2020, 16:08
Osman Özköylü: Herkesten özür diliyoruz

Hekimoğlu Trabzon Teknik Direktörü Osman Özköylü, Manisaspor maçında alınan ağır yenilgi sonrası özür diledi. 

Hekimoğlu Trabzon teknik direktörü Osman Özköylü, Manisa FK maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Manisa maçında ağır bir yenilgi aldıklarını ifade eden Özköylü şu ifadeleri kullandı: “Bizim için, ligin geri kalanı için anlam ifade eden önemli bir maçtan, kazanıp ligi yeniden başlatacağımız bir maçtan ağır ve kötü bir mağlubiyetle ayrıldık. Bundan dolayı çok üzgünüz, içimiz acıdı. Öncelikle başkanımızdan, bizi seven tüm insanlardan bizi seven tüm Trabzon halkından özür diliyoruz”

“Manisa FK maçından 2 gün önce oynadığımız Kayseri maçında geçilen turun rehaveti ve 120 dakika oynanan karşılaşmanın yorgunluğu bu maça fazlası ile etki etti. Bunlar tabiki mazeret olmamalı. Rakibimizi yakalama adına çok önemli bir fırsatı kullanamadık. Bunun ötesinde sahada gerçekten kendi kimliğimizden çok uzakta, mücadeleden yoksun, çok kötü bir görüntü verdik. Rakibimize karşı direnç ortaya koyamadık. Bu ligdeki en takımlardan birisi olarak o kalitemizi sahaya yansıtamadık. Bu beni çok üzdü. Biz asla böyle bir takım değiliz. İki takım arasındaki fark bu değil. Ama bazen bu tür yenilgiler ders çıkarabilirseniz size katkısı büyük olur”

“Bu maçtan almamız gereken dersleri çok iyi alıp, bundan sonraki süreçte gerçek kimliğimizi sahaya yansıtarak bizi seven insanları mutlu edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bundan sonraki süreçte tek hedefimiz, tek gayemiz bu kulübü olması gereken yere çıkartıp, başta başkanımız, yönetim kurulumuz ve şehrimize hediye etmek olacak. Bu yolda herkesin desteğine çok fazlası ile ihtiyacımız var”

“Bu bir yol kazasıydı. Ağır bir kaza yaptık. Biran önce toparlanıp, en kısa sürede Çorum maçıyla beraber başlayarak, yapmış olduğumuz bu hatanın telafisini yapıp bir an önce tekrar ligin içine girip bir süt lige çıkma yarışışında iddiamızı ortaya koymak istiyoruz”

Yorumlar (4)
Remzi 2 ay önce
Koşmayan mücadele etmeyen papazları temizle hocam yoksa senide götürürler..
idris 2 ay önce
zaten tam bir zorlu eşik geçilecek tam orda düşeriz ve tekrar başa döneriz aynen atrabzonsporda öyle puan farkı açılacal maçlarda maalesef beceremedik aynısı onlar içinde geçerli
Trabzonlu 2 ay önce
Neye özür diliyorlar anlayamadım anınan topcularamı malibuyetemi alt takımlarla oynayacaksın onları yenersin bu millet unutur neyi unutmadıki
Trabzonlu 2 ay önce
alttaki takımları yenersin ozaman yine dersinki biz bu ligin üzerinde bir takımız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@