Örs 'Önce büyük kulüp olmanın gereğini...'

Trabzon'un önde gelen isimlerinden MHP'den adaylığını Trabzon'un Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için koyan lakin Orhan fevzi Gümrükçüoğlu'nun kazanmasıyla bgaşkanlık koltuğuna oturamayan Hüseyin Örs, Trabzonspor-Rostov maçı öncesinde yaşanan sıkıntılar

Spor 28.08.2014, 18:36
Örs 'Önce büyük kulüp olmanın gereğini...'
Trabzon'un önde gelen isimlerinden MHP'den adaylığını Trabzon'un Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için koyan lakin Orhan fevzi Gümrükçüoğlu'nun kazanmasıyla bgaşkanlık koltuğuna oturamayan Hüseyin Örs, Trabzonspor-Rostov maçı öncesinde yaşanan sıkıntılar hakkında yorum yaptı.
 
'Bize Her Yer Trabzon da...' başlığı ile facebook hesabından şu metni yayınladı;
 
'UEFA Avrupa Ligin'de oynayacağımız Rostov maçına 2 saat kala maçın TV'den yayınlanıp-yayınlanmayacağı belli olmadı.Haber sitelerimiz, medyamız saat saat farklı duyurular yapıyor. Trabzonspor resmi sitesinde tek cümlelik bir açıklama geldi: "Rakibimiz Rostov kulübünün, Rusya'daki Rus yayıncı kuruluşla yaşadığı sorun nedeniyle maçın naklen yayını olmayacaktır." Milyonlarca Bordo-Mavi sevdalısının sabırsızlıkla izlemeyi beklediği bir müsabakanın naklen yayını konusundaki belirsizlik, başka kulüplerde yaşanır mıydı ya da yaşansa ne olurdu?
 
Hemen aklıma gelen bir hususu paylaşıyorum. 
-Trabzon'da Rus Konsolosluğu var. Konsolosluk ile önceden temas kurulup, bu sorunun çözümü için diplomatik yönden katkıları istendi mi? 
-Rostov Kulübü ile bu konu hakkında önceden bir görüşme yapıldı mı?
Maçın naklen sorunu ile ilgili yaşanan karmaşayı Rostov'u suçlayarak, "TV8'in patronu Acun Fenerli, o yüzden maçı yayınlamıyor " kolaycılığına kaçarak ortadan kaldıramayız.
Önce Büyük Kulüp olmanın gereklerini yerine getireceğiz.
Bize her yer Trabzon olmaya Trabzon da...
Oy Trabzon Trabzon.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ahmet 7 yıl önce
Sen once kombineni al sonra konus.
Saral 7 yıl önce
Kelalaka eleştiri...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@