Orduspor'da sorunlar çözüldü

PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor Basın Sözcüsü Durmuş Karaağaç, "Sorunlarımızı el birliğiyle çözdük, bundan sonra geleceğe umutla bakıyoruz" dedi. Karaağaç, yaptığı açıklamada, Orduspor'un yaşadığı ekonomik krizi başarıyla atlattığını söyledi. Orduspo

Spor 12.09.2014, 15:01
Orduspor'da sorunlar çözüldü

PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor Basın Sözcüsü Durmuş Karaağaç, "Sorunlarımızı el birliğiyle çözdük, bundan sonra geleceğe umutla bakıyoruz" dedi. 

Karaağaç, yaptığı açıklamada, Orduspor'un yaşadığı ekonomik krizi başarıyla atlattığını söyledi. 

Orduspor'un içinde bulunduğu krizin çözülmesinde katkı verenlere teşekkür eden Karaağaç, "Orduspor olarak geçmişteki kötü günleri atlattık. Artık Orduspor tabana yayıldı, şehrin takımı olmak zorunda. Şehrin takımı olmadığı müddetçe taraftarlarıyla ve Ordu şehriyle bütünleşmediği müddetçe başarımız gelici geçici olur" diye konuştu.

Hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Adanaspor maçını da değerlendiren Karaağaç, "Ligin'in ilk maçında Kayserispor'a maalesef ekonomik nedenlerden dolayı yenildik. Biz bu maçı oynanmamış kabul ediyoruz. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz, Adanaspor maçıyla lige start verecekler. Hedefimiz Adanaspor karşısında en az 1 puan almak" dedi.

Karaağaç, takım olarak 3 puana şartlandıklarını dile getirerek, sahada gereğini yapacaklarını kaydetti.

Her zaman başarılı olmaya çalışacaklarını dile getiren Karaağaç, "Sorunlarımızı el birliğiyle çözdük, bundan sonra geleceğe umutla bakıyoruz" ifadesini kullandıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@