7m


7m

hyundai

Orduspor: Mücadele etmeden...

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Orduspor'un teknik direktörü Sinan Bayraktar, eylül ayında başlayacak yeni sezonda, takımın marka değeri için mücadele edeceklerini söyledi. Bayraktar, "Yeni sezonda Orduspor markası için adeta savaşacağız. Genç oyuncularımı

Spor 22.08.2015, 18:49
Orduspor: Mücadele etmeden...

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Orduspor'un teknik direktörü Sinan Bayraktar, eylül ayında başlayacak yeni sezonda, takımın marka değeri için mücadele edeceklerini söyledi.

Bayraktar, "Yeni sezonda Orduspor markası için adeta savaşacağız. Genç oyuncularımın tamamı aynı bilinçteler. Savaşmadan ve mücadele etmeden asla teslim olmayacağız" ifadelerini kullandı.

Bayraktar, yaşadıkları sıkıntıların üstesinden gelerek, sezona güçlü bir takımla başlamak istediklerini vurguladı.

Ekonomik sıkıntıların aşılması durumunda yeni sezonda iyi bir grafik çizeceklerinin sözünü veren Bayraktar, şöyle devam etti:

"Ekonomik sorunların üstesinden gelemeyen takımlar var, gelen takımlar var. Biz bu sorunların üstesinden gelen takım olmak istiyoruz. Bunun için de her kesimin desteğini bekliyoruz. İyi günde çok dost olur. Önemli olan bu sıkıntılı günlerde, gerçek dostlarımız ve Ordusporluları yanımızda görmek istiyoruz."


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@