7m


7m

hyundai

Ömer Rıza için teklif yok

Bu futbolcu Sivasspor'la anlaşmış olabilir. Ancak bonservisi hala bizde. Bu konuda bizimle bir görüşme yapılmadı. Futbolcuyla daha önce mahkemelik olduğumuz için iletişim sorunu var. Sivasspor bize bu futbolcu için resmi bir teklif yaparsa bunu değerlendi

Spor 17.09.2008, 21:49
Ömer Rıza için teklif yok
Bu futbolcu Sivasspor'la anlaşmış olabilir. Ancak bonservisi hala bizde. Bu konuda bizimle bir görüşme yapılmadı. Futbolcuyla daha önce mahkemelik olduğumuz için iletişim sorunu var. Sivasspor bize bu futbolcu için resmi bir teklif yaparsa bunu değerlendiririz. Şu an için net bir bonservis bedeli belirlemedik. Bu konuda araştırmalar yapılacaktır" dedi.

Sivasspor internet sitesinde Ömer Rıza ile prensip anlaşmasın avardıklarını duyurmuştu.

İşte o haber:

TS'den Sivasspor'a transfer

Yorumlar (3)
yussyy 14 yıl önce
ezik futbolcu ezik takıma yakışır. zaten bordo mavi hiç yakışmamıştı ona. hatta bu fırsatı değerlendirelim, bedavaya verelim ki, hem sivasla buzlar erisin hemde onlardan istediğimiz abdurrahman gibi futbolcular için bize sıcak bakmalarını sağlarız. ben inanıyorum ki, orada bile başarılı olamayacak ömer rıza. adam neredeyse iki yıldır antrenman yapmamış. bırakın gitsin. üstüne erdinç ve hasanıda verelim hatta. parada istemez. onları çökertmek için bundan daha iyi bir taktik olamaz.
pusat 14 yıl önce
bu futbolcudan yararlanılmadı bundan sonrada onun gibi futbolcular zaten fazla var umut bulut gibi.birde ya bu abdurrahman sanki daniel alves trabzona gelse sivastaki gibi oynayacakmı ferhat tayfun neyse oda aynı toplasan üçünü adam gibi bir sağ bek olmaz.
Ünal YILDIRIM 14 yıl önce
kardeşim kimdir bu abdurrahman dediğiniz adam yılladır izlyorum koşmakan başka birşey yapmıyor hasna üçüncnün sağ bek hal serkan bundan bin kat daa iyi nedir u abdurrahman sevdanız ya!trabzon büyükür diyorsunuz ama beğendiğiniz futbolcular 3.seviye takımlarda ancak oynarlar sivas gbi!büyük düşünün biraz be! bu adam carlosa kaşı oynıcak linderot a karşı oynıcak!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@