"Olimpiyat ve Rize" paneli

Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneği tarafından düzenlenen, “Olimpiyat ve Rize” konulu panel yarın (20 Ocak 2009 Çarşamba) yapılacak.Rize İsmail Kahraman Kültür Sitesi salonunda saat 14.00'de başlayacak panelin açılış bölümünde, Rize Valisi Seyfullah Ha

"Olimpiyat ve Rize" paneli
Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneği tarafından düzenlenen, “Olimpiyat ve Rize” konulu panel yarın (20 Ocak 2009 Çarşamba) yapılacak.

Rize İsmail Kahraman Kültür Sitesi salonunda saat 14.00'de başlayacak panelin açılış bölümünde, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Uluslararası Spor Organizasyonları Baş Koordinatörü Mehmet Atalay ile Anadolu Ajansı Genel Müdürü Hilmi Bengi konuşma yapacak.

Panele konuşmacı olarak Trabzon 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları Koordinatörü Nihat Doker, Rize Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Yılmaz, TRT Spor Spikeri Levent Özçelik ile İl Sağlık Müdürlüğü uzmanı Dr. Esra Alemdaroğlu katılacaklar.

Panelde, Trabzon'da yapılacak 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları'na komşu kent olarak hazırlanma, olimpiyatlarda basın, yayın ve iletişimin önemi, tesisleşme ve sporcu yetiştirme konularının yanı sıra, son günlerde yeniden düzenlenmesi gündeme gelen sporda şiddet konuları ele alınacak.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler