banner491

Olcay Şahan Denizlispor taraftarlarını fena kızdırdı

Trabzonspor'dan ayrılıp Denizlispor'a transfer olan Olcvay Şahan sıkıntılı günler geçiriyor

Olcay Şahan Denizlispor taraftarlarını fena kızdırdı

Deneyimli futbolcu Olcay Şahan, Denizlispor taraftarından özür diledi. YouTube programında sunucunun, ‘Türkiye’nin 3 büyük takımında, Denizli’yi de katıyorum içine’ sözlerine, “Allah Allah” yanıtını verdiği için Denizlispor taraftarının tepkini aldı

Olcay Şahan, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile özür diledi. İşte o açıklama;

Buraya gelmemdeki en büyük etken Denizlispor camiasının ve taraftarının büyüklüğüdür. Sosyal medyada paylaşılan videoda asla ve asla Denizlispor'u küçük görme gibi bir niyetim olmadı, olamaz. Ancak yanlış anlaşıldıysam büyük Denizlispor camiasından özür dilerim. Beni tanıyanlar ve kişiliğimi bilenler hiç bir şeyi küçümsemeyeceğimi bilirler. Ben bu kutsal formayı gururla taşıdığımı belirtmek istiyorum. Buraya sezon başı kampı geçirmeden geldim. Tam kendimi bulduğumu düşündüğüm zamanda taraftarlarımızın Beşiktaş ve Sivasspor maçlarında bana verdiği tepki beni çok üzdü. Benim taraftarlarımızdan tepkiye değil, desteklerine ihtiyacım olduğu belirtmek istiyorum. Önümüzde çok önemli bir Ç.Rizespor maçı var. Taraftarlarımızın beklentilerinin çok büyük olduğunun bilincindeyim. En kısa sürede performansımla kendimi sizlere sevdirip, affettireceğimden şüphem yok.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ankara
Ankara - 3 hafta Önce

Allah Allah Trabzonspor es gecilmis Denizli olmuş büyükler Allah Allah.

Orhan kibar
Orhan kibar - 3 hafta Önce

İyi topa basan dağıtan futbolcuydu niye gönderildi trabzonspor dan anlayabilmiş değilim

Mantıklı
Mantıklı - 3 hafta Önce

Bu arkedeşşş, almanya 2 . Bundesliga’da genelde sonradan oyuna giren bir oyuncuydu. Türkiye’ye geldi onu “Süper Star” yaptılar. Burdan anlayın ülke futbolunun ne kadar kaliteli olduğunu. Hayret, ben ve bir kaç kişi dılında herkes ona bayılıyordu.

A.Kadir
A.Kadir - 3 hafta Önce

Sanki Trabzonsporda iken beşiktaşa karşı ounamışda. Olcaya en büyük kızgınlığım oradandır, Beşiktaşa karşı ekmek yediği yere ihanet eder.

banner441

banner472