kebir reklamı

Olcan'ın menajeri işbaşında!

Trabzonspor'un ısrarla satmayacağız dediği Olcan Adın için futbolcunun menajeri Fazıl Özdemir ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Oyun­cu­nun me­na­je­ri Fa­zıl Öz­de­mir yap­tı­ğı açık­la­ma­da, “Ol­can, se­ne­ye Trab­zon’da ol­ma­ya­cak” der­ken, Trab­z

Olcan'ın menajeri işbaşında!

banner197
Trabzonspor'un ısrarla satmayacağız dediği Olcan Adın için futbolcunun menajeri Fazıl Özdemir ortalığı karıştırmaya devam ediyor.
 
Oyun­cu­nun me­na­je­ri Fa­zıl Öz­de­mir yap­tı­ğı açık­la­ma­da, “Ol­can, se­ne­ye Trab­zon’da ol­ma­ya­cak” der­ken, Trab­zons­por  Ge­nel Sek­re­te­ri Kök­sal Gü­ney ise, “Bu fut­bol­cu­nun 1 yıl da­ha söz­leş­me­si var. Se­zon so­nun­da otu­rup söz­leş­me­si­nin uza­tıl­ma­sı ko­nu­sun­da gö­rü­şe­ce­ğiz. Biz is­te­me­den hiç­bir ku­lü­be gi­de­mez” ifa­de­le­ri­ni kul­lan­mış­tı. Oyun­cuy­la il­gi­li be­lir­siz­lik sü­rer­ken me­na­jer Öz­de­mir, yap­tı­ğı son açık­la­ma­lar­da yine gerginliği arttıracak ifadeler  kul­lan­dı.
 
“15 gü­ne net­lik ka­za­nır”
 
Öz­de­mir, Ol­can’ın şu an­da mil­li ta­kım­da bu­lun­du­ğu­nu be­lir­te­rek, “Ol­can’ın kamp­tan dön­me­si­ni bek­li­yo­ruz. Ben, Ol­can’ın se­ne­ye Trab­zon’da ol­ma­ya­ca­ğı­nı söy­le­dim. Yi­ne söy­lü­yo­rum. Ol­can’ın se­ne­ye Trab­zon’da ol­ma­ya­ca­ğı ke­sindir” de­di. De­ne­yim­li oyun­cu­nun ku­lü­büy­le 1 yıl da­ha söz­leş­me­si ol­du­ğu­nu hatırlatılması üze­ri­ne ise, “De­mek ki Trab­zons­por Ol­can’ı sa­ta­cak” di­ye­rek ke­sin bir ifa­de kul­lan­dı.
 
Trab­zons­por yö­ne­ti­min­den ge­len “Ke­sin­lik­le sat­ma­ya­ca­ğız” yö­nün­de­ki açık­la­ma­lar için­se, “Ben de siz­le­re so­ra­yım o za­man… Baş­kan İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu’nun ‘Sat­ma­ya­ca­ğız’ şek­lin­de bir açık­la­ma­sı ol­du mu ki? Trab­zon’da ka­rar­la­rı yö­ne­tim ku­ru­lu mu alı­yor, yok­sa ka­rar­la­rı tek ba­şı­na baş­kan mı alı­yor? Fut­bol­dan bah­se­di­yo­ruz. Ya­rı­nın ne ola­ca­ğı bel­li ol­maz. Ha­yır­lı­sı ba­ka­lım. Önü­müz­de­ki 15 gün­de net­lik ka­za­nır ba­zı şey­ler” di­ye ko­nuş­tu.
 
Ancak bilindiği gibi Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu  Olcan ve Onur için yaptığı açıklamada "Hiçkimse biz istemediğimiz sürece Trabzonspor'dan oyuncu alamaz. İstanbul takımları artık kesinlikle eskisi gibi elini kolunu sallayarak buradan futbolcu alamaz" diyerek taraftarlara söz vermişti.
Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ozgur ata - 3 yıl önce
sen ne kadar kustah bir seysin oyle. Tamam la satmiyoruz, bir yil tribunde oturacak, idmana filan da cikmayacak, sonra da gobek baglamis, futbolu unutmus sekilde alir kakalayabilecek bir kulup bulursaniz gidersiniz. Sizin santajiniz TS'a sokmez!
Avatar
alirıza derman - 3 yıl önce
eğer yönetım para için bu adamı satarsa yazıklar olsun bu olay trabzonsporun kendini ispat edeceği bir durum haline geldi taraftar kendi arasında bu parayı toplar rıca ediyorum bizim onurumuzu beş paralık etmeyın
Avatar
hasan yener - 3 yıl önce
Olcana ve menejer bozuntusunada hadlerini iyi bir sekilde bildirmek lazim..
Avatar
AHMED KARAKAYA - 3 yıl önce
menejer haklı yönetim olcanı satacak para kazanacak.TS u küçültüp (elazığ transferlerinden belli) önümüzdeki sezon düşmemeye oynayan bir takım kurulacak.
Avatar
mustafa tuncer - 3 yıl önce
bunun para ile sadece bir alakasI yok. adam trabzonda durmuyor.trabzonsporun verdigi paranIn aynIsInI galatasaraydan da aLIr arti istanbulda yasar. yani herkes bir onur degil.. istemiyen adamI tutmiyacaksIn bedavaya da göndermiyeceksin
Avatar
adil türk - 3 yıl önce
İyi bir fiyat veren olursa gönderilsin.Benim en çok kızdığım nokta İstanbul takımlarının Trabzonsporun başarılı futbolcularının aklını çelmesi olayı .Bunu hep yapıyorlar.Bu aşağılık bir davranıştır.Bunu yapan kulüple asla irtibatımız olmamalı.