7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Olayların cezası ne zaman!

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, "PFDK ve Tahkim Kurulu kararı sonrası ilk toplantıda Trabzonspor–Fenerbahçe maçını karara bağlayacağız" dedi."YÖNETİM OLARAK KARAR VERDİK" Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, "Federasyo

Spor 11.03.2014, 16:10
Olayların cezası ne zaman!

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, "PFDK ve Tahkim Kurulu kararı sonrası ilk toplantıda Trabzonspor–Fenerbahçe maçını karara bağlayacağız" dedi."

YÖNETİM OLARAK KARAR VERDİK"

 Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, "Federasyon olarak PFDK ve Tahkim Kurulu kararlarını etkilememek için bundan önce kurulların kararının ardından federasyon yönetimi olarak karar verdik. Trabzonspor –Fenerbahçe maçıyla ilgili kararımızı da böyle vereceğiz" dedi.

"15 GÜN SONRA KARAR VERİRİZ"

Düren kesin bir tarih var mı sorusuna, "Önce PFDK ardından verilen kararla ilgili olarak Tahkim Kurulu nihai sonucunu açıklayacak. İki kurulun vereceği kararın arından Futbol Federasyonu'nun yapacağı ilk yönetim kurulu toplantısında tatil edilen Trabzonspor –Fenerbahçe maçıyla ilgili kararımızı vereceğiz. Tahmin ediyorum en geç 15 gün sonra bu kararı veririz" diye yanıt verdi."

İLK TOPLANTIDA KARAR ÇIKAR"

Düren, yine tatil edilen ve kararı 1 ay sonra verilen Beşiktaş – Galatasaray maçının hatırlatılması üzerine "O zaman kurullar kararını verdikten sonra iki kez federasyon yönetim kurulu toplantısı ertelenmişti. Kurullar karar verdikten sonra ilk toplantı da karar çıkar" şeklinde yanıt verdi.


Yorumlar (3)
emre sevinc 8 yıl önce
bu tüpcünün usagi baskalarinin adami bu karar verecekse yandaslarina soracak.

ya bizim hakkimiz ne olacak.
numan altuntaş 8 yıl önce
konu ts olunsa dürersiniz tabii! ama bir gün sizide dürecekler!...
Cahit Sağır 8 yıl önce
Cezayı kestiren sözümona taraftarlarımızı kınıyorum.Ancak şike yapan FB ye ceza vermeyen TFF acaba bu yükü ne kadar taşıyabilecektir.Bir gün haklarımız iade edildiğinde şu an TFF de görev yapanların yüzleri kızarmayacak mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@