banner526

banner533

banner513

Of'ta olağanüstü kongre kararı

TFF2. Lig 4. Klasman Grubu'nda mücadele eden Ofspor'da kulüp başkanı Ercan Saral, yönetim kurulu olarak olağanüstü kongre kararı aldıklarını söyledi. Saral, yönetim kurulu olarak dün akşam toplandıklarını belirterek, “Son zamanlarda yalnız kaldım. Bunun i

Spor 13.02.2009, 13:52
Of'ta olağanüstü kongre kararı

TFF2. Lig 4. Klasman Grubu'nda mücadele eden Ofspor'da kulüp başkanı Ercan Saral, yönetim kurulu olarak olağanüstü kongre kararı aldıklarını söyledi.

Saral, yönetim kurulu olarak dün akşam toplandıklarını belirterek, “Son zamanlarda yalnız kaldım. Bunun için yeni yönetim oluşturmak için olağanüstü kongre kararı aldık. Yeni yönetimime şuan ki yönetimden bazı kişileri ve de yeni arkadaşları yönetimime alacağım. 7 Mart 2009 tarihinde olağanüstü kongremizi yapacağız” dedi.

Hafta sonu Trabzon Karadenizspor ile karşılaşacaklarını ifade eden Saral, “Bu maç bizim için çok önemli. İki takımda puan almak için sahaya çıkacak, zor bir maç olacak. Trabzonlu futbolseverleri bu maça davet ediyoruz. İnşallah hak eden 3 puanı alır. İki takıma da beraberlik yaramıyor, inşallah 3 puanı alan taraf biz oluruz” diye konuştu.

Yorumlar (1)
cevahiroğlu 12 yıl önce
başkana helal olsun... nedeni ise takımı 10 yılın üstüne 2.ci lige ve az daha şans olsa bank asyaya çıkarıyordunuz. ben bu başarıyı başta başkan ve yardımcısı ahmet okumuş abağlıyorum.... sırf yönetici başı 10-20 milyar alıcaksınız diye yönetici almaya gerek yok. 40 küsür yönetici bence yanlış... o kişiler reklamları karşılığı yine verebilirler. buda benim görüşüm. TS-OF-TS-OF

Gelişmelerden Haberdar Olun

@