Ofspor Kılıç ile yollarını ayırdı

TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda mücadele eden Ofspor'da teknik direktör Gürses Kılıç'ın görevine son verildi. Futbol şube sorumlusu Şeref Saral teknik direktörleri Gürses Kılıç ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını belirterek, “Geçen hafta Trab

Spor 18.02.2009, 10:44
Ofspor Kılıç ile yollarını ayırdı

TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda mücadele eden Ofspor'da teknik direktör Gürses Kılıç'ın görevine son verildi.

Futbol şube sorumlusu Şeref Saral teknik direktörleri Gürses Kılıç ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını belirterek, “Geçen hafta Trabzon Karadenizspor yenilgisi sonrasında takımda bir moral bozukluğu olduğu. Yönetim Kurulu olarak yeni bir değişim yapmayı düşündük. Hocamız Gürses Kılıç ile karşılıklı anlaşarak görevine son verdik” dedi.

Ofspor'un en kısa zamanda teknik direktörünü bulacaklarını ifade eden Saral, “Yeni y teknik adam arayışımız sürüyor. Bu hafta sonu sahamızda Erzurumspor ile karşılaşacağız. İnşallah bu maça yeni hocamızla çıkarız” diye konuştu.

Yorumlar (2)
yediemin 12 yıl önce
biri şu hoca gelsin.öteki şunu alalım,sonuçta takımlar kan kaybedip paralar boşa gidiyor.sevgili başkana tavsiyem hemen osman kastanı transfer etmesi,hem kalitesi insan olarak,hemde hocalığı başka söze ne hacet başarılar.
nuri cebiroglu 12 yıl önce
ofspor bir sezonda 4 tane hoca değiştirrirse nasıl istıkrar yakalayacak.hafız kardeşim başaracaz demiştın bana üzülüyoruz aslında 2.lig de kötü yer değil önemlı orda kalmak.bırıncı lige çıkacaksak orda kalabılecekmıyız.tüm ofa selamlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@