banner560

Nihat Özdemir Fenerbahçe'den istifa etti

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in Fenerbahçe'den istifa ettiği öğrenildi.

Spor 17.06.2020, 15:49 17.06.2020, 16:02
Nihat Özdemir Fenerbahçe'den istifa etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Kulübü üyeliğinden istifa etti.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, bugün bir karar alarak Fenerbahçe Kulübü üyeliğinden istifa etti. Nihat Özdemir, katıldığı bir canlı yayında, 2010-2011 sezonuyla ilgili yaptığı açıklamaların ardından Fenerbahçe Yönetimi’nin büyük tepkisini çekmiş, ihraç istemiyle disipline sevk edilmişti.

Uzun yıllar sarı-lacivertli kulüpte yönetici olarak önemli görevler yapan Özdemir’e disipline sevk edildiği yazılı mektubun ulaşmasının ardından, TFF Başkanı’nın kulüp üyeliğinden istifa ettiği öğrenildi.

"9 SENEDİR ŞİKE OLAYINA RASTLAMADIK" SÖZLERİ KRİZİ BAŞLATTI

Özdemir, Fenerbahçe'nin hukuki mücadelesini devam ettirdiği sezon için, "Birçok ülkede böyle olaylar oldu, İtalya, İngiltere, Fransa'da oldu, Türkiye'de de böyle bir olayı yaşadık, o sezon 2010-11 sezonudur. 2010-11 sezonunu yaşadık, 9 sezon geride kaldı. 9 senedir herhangi bir şekilde şike olayına rastlamadık. Amatör liglerde de şikayetler geliyor, Etik Kurulumuz inceliyor. Bunlarla ilgili herhangi bir şey yakalayamadık ama yakaladığımız zaman meselenin üzerine gideriz." ifadelerini kullanmıştı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Hasan 1 yıl önce
Tüm mahkemelerin kabul ettiği olayı TFF başkanı ikrar edip gerçeği söylemiş Adamı linç ettiler şikeciler. Rezilsiniz 2011'den beri
Lazz 1 yıl önce
Adam kirk yilin başinda yalan konuşmadi birde hakki yerine gõnderse tõvbe etti diyecegim belki eder bekliyelim
? 1 yıl önce
doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış :)))
KALYONCU 1 yıl önce
Şıracının Şahidi Bozacı bazen doğruları söyleyebilyormuş,
Görünen köy. 1 yıl önce
Sayın Başkan dan 2011 yılı lig kupasının Trabzonspor a teslim edilmesinin yolunu açmanın zamanının geldiğini düşünüyorum.
Yusuf61 1 yıl önce
Delikanlı adammış Siz beni atamazsınız ben kendim çıkarım demiş
Turgay 1 yıl önce
Demek ki şuur altında fb'nin şike yaptığına dair bir inanç var. Gerçi en baştaki hariç herkes şike olduğunu biliyordu ya neyse. Aslında o da biliyordu ama fb büyük lokma Trabzon ise hem küçük lokma hem de ikna edilmesi kolay bir şehir . Nitekim aynen böyle oldu bize de böyle teselliler kaldı.
Okan karabulut 1 yıl önce
Dogru soyleyeni 9 koyden kovarlarmis sozu vardir tamda bu olayi anlatiyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@