alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Nevzat Aydın'dan flaş karar! Kulüp başkanı oluyor

Nevzat Aydın'dan yeni yapılanma! Sarıyer'e başkan oluyor.

Spor 16.11.2021, 11:05
Nevzat Aydın'dan flaş karar! Kulüp başkanı oluyor

Bir dönem Trabzonspor'da da yöneticilik yapan ve son olarak Yemeksepeti'nden ayrıldığını açıklayan Nevzat Aydın, Sarıyer Kulübü'ne başkan olacak.

Eskiden Trabzonspor'da spor yöneticiliği yapan Nevzat Aydın geçtiğimiz günlerde Yemeksepeti'ndeki CEO'luk görevini bıraktığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydın, "Evet, bir devrin sonuna geldik. Jeff Bezos 25 yıl dayandı bense 21 yılı ancak görebildim" dedi. Yemeksepeti'nden sürpriz bir şekilde ayrılan Nevzat Aydın'ın yeni adresi belli oldu.

Trabzonspor'un eski yöneticisi Nevzat Aydın, Sarıyer Kulübü'ne başkan olabilir. Sarıyer Kulübü'nü şirketleştirme için çalışmaların başladığı, geçmişe dönük dosyaların incelendiği öğrenildi. Haziran ayında yapılacak kongrede Nevzat Aydın'ın Sarıyer Kulübü'ne başkan olması bekleniyor.

'TEK AMACIM SARIYER'İ HAK ETTİĞİ YERLERE GETİRMEK'

Aydın geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada Sarıyer Kulübü hakkında şu ifadeleri kullanmıştı: "Elde ettiğim vizyon ve birikimleri bana en yakın gelen Sarıyer ile birleştirmek istiyorum. Bunda kulübün hikayesi büyük rol oynadı. Ayrıca kulüpten hiçbir beklentim yok. Tek amacım Sarıyer'i hak ettiği yerlere getirmek." 


Yorumlar (2)
HOCA 2 hafta önce
SAYIN AYDIN TRABZONSPOR ŞAMPİYONLUK YOLUNDA . BU İSTANBUL HAYRANLIĞINI BIRAKIN. LÜTFEN MADDİ GÜCÜNÜZLE TRABZONSPORA DESTEK OLUN. BU FIRSAT BİR DAHA ZOR GELİR.
Kaya 2 hafta önce
Ne oldu balık sepeti mi açacaksın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@