alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Nesta'dan Milli Veda

Milan'ın yıldız savunma oyuncusu Alessandro Nesta yaptığı açıklamayla bir daha milli takımda oynamayacağını duyurdu. Alessandro Nesta Roma kaptanı Francesco Totti'yle beraber bu yaz milli takımı bırakan ikinci yıldız oldu."Bir daha milli takımda oynamayac

Spor 01.08.2007, 17:03
Nesta'dan Milli Veda

Milan'ın yıldız savunma oyuncusu Alessandro Nesta yaptığı açıklamayla bir daha milli takımda oynamayacağını duyurdu. Alessandro Nesta Roma kaptanı Francesco Totti'yle beraber bu yaz milli takımı bırakan ikinci yıldız oldu.

"Bir daha milli takımda oynamayacağım, benim için Azzurri macerası sona ermiştir. Kararım kesindir ve tartışmaya açık değildir."

Milan'ın 31 yaşındaki yıldız savunma oyuncusu Alessandro Nesta yaptığı açıklamayla bir daha milli takımda oynamayacağını duyurdu. Alessandro Nesta Roma kaptanı Francesco Totti'yle beraber bu yaz milli takımı bırakan ikinci yıldız oldu.

Nesta Azzurri formasını 78 kez giymiş 2006'da dünya şampiyonu olan kadroda da yer almıştı. 2002'de Lazio'dan Milan'a gelen yıldız oyuncunun takımıyla 2011'e kadar kontratı bulunuyor.ajansspor


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@