7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Neden istifa ettim!

Haber61.Net - Özel Haber -  Trabzonspor’un yönetici Sebahattin Çakıroğlu gündem ile alakalı konuştu.Çakıroğlu Haber61 TV ekranlarında yaptığı açıklamada, “ Ben bugüne kadar sürekli söyledim. İstifa amacımı altını doldurarak söyledim neden istifa ettiğimi

Spor 12.03.2014, 14:38
Neden istifa ettim!

Haber61.Net - Özel Haber -  Trabzonspor’un yönetici Sebahattin Çakıroğlu gündem ile alakalı konuştu.

Çakıroğlu Haber61 TV ekranlarında yaptığı açıklamada, “ Ben bugüne kadar sürekli söyledim. İstifa amacımı altını doldurarak söyledim neden istifa ettiğimi söyledim. Ben başkanın istifasını isterken beni pek anlamadı. Biz taraftarları sakinleştirmek isterken çatıdaki keskin nişancıları gördüm. Zaten valinin yapmış olduğu açıklamada ortamı gerdi. Ben istifasını isterken çocuklarımıza sniperlarla bekleyen bir ortamda buna sebep olan bir adama onur üyeliği verdiği için  istifa etsin dedim.” İfadelerini kullandı.

 Haber61’e flaş açıklamalarda bulunan Çakıroğlu, “ Başkanlığı isteyen Trabzonspor’un bütün dinamikleriyle kapı kapı dolaşır seçim ister. Biz böyle birşey yapmadık. Şuan muhalefetiz. Trabzonspor’da bugün şunları konuşmamız gerekli. Bizler haklı olduğumuz davamızda haksız yere düşmemize neden olan olayları ve bunlar yazan basın mensuplarını konuşmamız gerekli. Takım çok iyi gidiyor haber61haberi tam bu sırada ne oldu iki kale arkasındaki taraftarlar olay çıkardı.”dedi.

Çakıroğlu, “ Taraftarımızın futbolu yönetenlere karşı haklı isyanıdır. Fakat biraz sert olmuştur. Ama hiçbir şekilde polis arabası yakmamıştır. Çok centilmendir. Trabzonspor’un 2010 – 2011 kupasını herkes tasdiklemiştir. Bunu bütün dünya bilmektedir. Tasdiklenmiş cezaları bile uygulayamamış bir TFF yönetimi vardır.”şeklinde konuştu.


Yorumlar (4)
kuzey can 8 yıl önce
Hangi yönetim sırf bir birine muhalefet yapmaktan başka hiç bir şey bilmeyen yöneticiler. takım iyi giderken basının karşısına çıkmak için bir biriyle yarış yapanlar takım kötü giderken yani kötü günde kaçan kaçana. Kimse sahip çıkmıyor takıma böyle yöneticilik olmaz ossun. sahi bunlar yönetici mi?...
Mehmet Sahin 8 yıl önce
Şu kulübü ne hale getirdiler.
ömer bahar 8 yıl önce
Çulsuzlar Trabzonu paspas ettiniz. al o kabadayı bozuntusunu reklam uçağınla gidin. TS ye en güzel hizmeti yapmış olursun.
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
İlk iş günü 2 yönetici istifa etti, sonra Fatih Tekke, Ünal KAraman, kulübün avukatı, ÇAkıroğlu, KAleci antronörümüz. Daha ne olması gerekiyor artık bu İHO'nun başarısız olduğunu anlamanız için?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@