alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Necati Transferi de Olmadı

G.Saray Necati'yi Ankaraspor'a sezon sonuna kadar kiralık olarak verdi.G.Saray'dan ayrıldıktan sonra Türkiye'de forma giymeyeceğini ve Avrupa'ya gitmek istediğini belirten Necati Ateş dün Ankaraspor ile transfer dedikodularının çıkması üzerine bu dedikodu

Spor 03.09.2007, 13:22
Necati Transferi de Olmadı

G.Saray Necati'yi Ankaraspor'a sezon sonuna kadar kiralık olarak verdi.

G.Saray'dan ayrıldıktan sonra Türkiye'de forma giymeyeceğini ve Avrupa'ya gitmek istediğini belirten Necati Ateş dün Ankaraspor ile transfer dedikodularının çıkması üzerine bu dedikoduların yalan olduğunu belirtmişti.
Sezon başından beri galibiyet yüzü görmeyen Ankaraspor ise Necati Ateş'i transfer ederek gol yollarındaki problemini çözme yolunda önemli bir yol katetti. Kasımpaşa'ya yenilen Ankaraspor'da teknik direktör Aykut Kocaman maçtan sonra yaptığı açıklamada Necati ile görüştüklerini doğrulamıştı. Adnan Sezgin de bu görüşmelerden haberdar olduklarını belirtmişti.

Ankara'da bulunan Necati Ateş yeni takımının bugünkü antrenmanına katılacak.

ÜMİT KARAN DA ANKARASPOR'DAYDI
G.Saray'ın golcü futbolcusu Ümit Karan da 2004-05 sezonunda kiralık olarak Hagi tarafından Ankaraspor'a gönderilmişti. Burada başarılı bir performans sergileyen Ümit Karan sezon sonunda takıma geri dönmüştü.

(Ligtv.com.tr)


Yorumlar (1)
USTAD 14 yıl önce
Allah rızası için şu Albayrak ın elinden alın Trabzonsporu rezil etti bizi bu ne çelişki transfer hareketleri necati,orhan da kimmiş çöplükmü Trabzon gidin Holosko,Gökhan Ünal,Mehmet Yıldız adamları alın ya körmüsünüz bu nekadar futbol fakirliği hiçmi futbol izlemiyorsunuz Türkiyede Holosko gibi adamlar varken neyi arıyorsunuz kalecidede aynı yaptınız kalecisiz bıraktınız Trabzonu şampiyonlukmuş komik olmayın ,bu işbilmez yönetim,bu futbol katliamcısı Ziya varken yani klavuzumuz bu Kargalarken burnumuz ... hiç kurtulmayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@