7m


7m

hyundai

Mustafa Yumlu Trabzonspor'un efsanelerini sayarak veda etti

Mustafa Yumlu Denizlispor'dan ayrıldı

Spor 21.05.2021, 16:57
Mustafa Yumlu Trabzonspor'un efsanelerini sayarak veda etti

Süper Lig'den düşen Yukatel Denizlispor'da futbolculardan Mustafa Yumlu, takımından ayrıldığını bildirdi.

Yumlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, takımda terinin son damlasına kadar mücadele ettiğini ancak ayrılık zamanının geldiğini belirtti.

Futbol kariyerinde büyüklerinden öğrendiklerini sahada ortaya koymaya gayret ettiğini aktaran Yumlu, şu ifadelere yer verdi:

"Hüseyin Avni Aker, Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Dozer Cemil, Şenol Turgay, Necati, Ali Kemal, İskender, Hami, Ünal ve Fatih Tekke ile harmanlanmış futbol kültürünün kazandırdıklarını yapmaya, terimin son damlasına ve son ana kadar mücadele etmeye gayret ettim. Yediğim ekmek ve işime saygı gösterdim.

İki yıllık süreçte bana sahip çıkan, destekleyen, alkışlayan, yeri geldiğinde haklı eleştirilerde bulunan Denizlispor'un büyük taraftarına ve camiasına en kalbi duygularımla teşekkür ve saygılarımı sunuyorum. Bu güzel kulübü ve şehri yeniden Süper Lig'de görmeyi ümit ediyorum. Şimdi ayrılık zamanı. Aynı ciddiyet, samimiyet ve profesyonellik anlayışı ile başka bir formayı sırtlama ve yine bütün gücümle o forma için mücadele etme ve savaşma zamanı."


Yorumlar (10)
Ders 1 yıl önce
Başarılar mustafa , Allah bol kazançlar nasip etsin , hakkını helal et trabzon taraftarının ağzı bozuktur ...
Kocaeli Spor 1 yıl önce
Gittiğin her takım küme düşüyor.
En ilginci Trabzon a karşı oynadığın hırsı diğer takımlara karşı göremedik. Bu tesadüfü acaba. Keşke sende efsane olabilseydin.
Bilenbiri 1 yıl önce
Hiç heveslenme Trabzon'a gelirim sanma,
Son sezonunda nasıl oynadığın hala hafizalarda
Scc 1 yıl önce
Bence denizliyi bırakma tam senin oynayacağın seviyeye indi denizli orda kal
Mesut 1 yıl önce
Başkalarına çuval ile verirler. Öz evlat olunca kapı önüne koyarlar. Ersun Yanal kurbanısın. Sizin gibilere sahip çıkılmadıkça şampiyonluk çok zor. Trabzonspor altyapısına sahip çıkmadığı sürece başarılı olamaz. Seni harcayanlar şimdi de Hüseyin Türkmeni harcıyorlar. A. Parmakı harcıyorlar. Fakat yönetim sesiz.
Hakan 1 yıl önce
Oyle iyiydi ki oynarken avrupa klupleri ayrilmazdi ts nin kapisindan. Takimdan ayrildi gittigi takim belli. Ne diyorsun. Oynadigi oyun belli. Bos konusmayin. Ts tarihinde ondan daha kotu stoper huseyin dir.
Tscc 1 yıl önce
Öz evlat senıl güneş mi ts ye bakışı belli evlat evlattır özü üveyi olmaz hüseyinin oynadığı takım ptt 1 liğde sampiyon olacaksan hüseyin serkan yedek bile olmayacak
yakup 1 yıl önce
Bu adamı izledikçe türk futbolu için üzülüyorum. bir stoper düşünün ne pozisyon bilgisi var ne de yeteneği. tek özelliği uzun boyu altyapı da çalışan genç futbolcu antrenörleri gerçekten türkiye'de hiç işini bilen ve yapan insanlar değil kimse bu adamın nasıl futbolcu olduğunun izahını yapamaz. şimdi de yabancı sınırı gelsin diyorlar gelsin de bunun gibi adamları izleyelim öylemi?
AHMET TS 61 1 yıl önce
ÇOK MERAK EDİYORUM, SENİN FUTBOLCU OLMANA KİM SEBEP OLDU. VE HANGİ AKLA HİZMET ETTİ..
SEN HARBİDEN GERÇEKTE NE İŞ YAPIYOSUN..
Muro 1 yıl önce
Her zaman kalbimdesin, trabzonspora güzel şeyler yaptın hakkın vardır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@